Nahá krása - elektromotorka Mission R

Jan Horčík - 26 Leden 2011

, mladá americká společnost vyvíjející , se nebojí ukázat co je "uvnitř". Svou představila už před časem. Teď odhalila některé unikátní inovace a designové postupy, které při jejím návrhu využila.   
elektromorka Mission R nahá

galerie: Mission R
Mission R Mission R Mission R

Mission R je elektrický svými rozměry odpovídající klasickému benzinovému s objemem 600 ccm. Do těchto rozměrů konstruktéři Mission Motors vměstnali pohonný systém MissionEVT o výkonu 141 koní a 14kWh baterii.

Aby něčeho takového bylo možné dosáhnout, najmula firma světoznámého konstruktéra Jamese Parkera. Ten podle vlastních slov při návrhu nové elektrické motorky zkombinoval tři základní designové elementy: komponenty, geometrie a "balíčky" ("packages").

Geometrie jsou prostorové vztahy, rozměry a cesty pohybu jednotlivých součástí. "Balíčky" jsou pak prostory do kterých se musí komponenty a geometrie přesně vejít. To znamená, že sem spadají pojmy jako ergonomie, naklápění, aerodynamika.

Parker upozorňuje, že při návrhu elektromotorky musí být geometrie i balíčky v podstatě totožné s klasickou . Zásadně odlišné jsou však komponenty. Je proto nutné celou motorku zásadně a znovu od začátku promyslet.

ridemission.com
 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hledam investora nebo spolecnika pro projekt elektro motorky. 605365851

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicProdej pneu 100% onlineKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobily