Peugeot BB1 - matka skútr, otec auto, plus video

Jan Horčík - 16 Říjen 2009

Francouzi musí být výjimeční. Když velké hlavy v viděli květinové vozítko a další ujeté koncepty čtyř představených na letošním , žabožrouti nejspíš bledli závistí. Designéři proto dostali úkol: udělejte nám podobnou věc, jen ještě ujetější!  
Peugeot BB1

galerie: Peugeot BB1
Peugeot BB1 Peugeot BB1 Peugeot BB1

Tak vznikl . Matka , otec auta (dědou je prý mlýnek na pepř!), dohromady je to květinové dítko par excellence. Vypadá jako jezdící skleněno-plechová bublina s kniplem místo volantu a hi-tech palubní deskou. Ostatně, přesvědčte se v reklamním spotu.

Jakkoliv netradičním konceptem tohle je, chytrý marketing Peugeotu mu na sociální síti Facebook okamžitě zajistil tisíce fanoušků. Když už v tom budete, určitě se nezapomeňte stát i fanoušky Hybrid.cz na Facebooku.

Zpět k BB1. Co víme? Hmotnost 600 kg, rozměr 2,5 m x 1,6 m, místo pro čtyři lidi. ve střeše. Víc nic. Aktuálně je na velkém tour po , kdy postupně procestuje všechny důležité metropole na západ od .

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Invektiva "žabožrouti" je nejen zcela nemístná a zbytečná, ale v dané větě i silně nesmyslně použitá, neboť Renault je rovněž francouzská značka. Doporučuji pilovat jak sloh, tak novinářskou etiku.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

nu jo nejakej hloupatoulinkej novinar si asi mysli ze Renault neni francouzska znacka... a ty invektiva? kdyz nekdo nevi jak se vyjadrit tak aby zaujal obsahem zkusi zabrehnout do invektiv nebo vulgarismu :)


10% sleva na produkty EVmotionNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.