Android umí půjčovat auta

Přední světový provozovatel sítě , společnost Zipcar, minulý týden oznámila svou dlouho očekávanou mobilní aplikaci běžící pod operačním systémem . Jedná se o veřejnou betaverzi programu, která umožní členům programu Zipcar vyzkoušet si přednosti aplikace na svých chytrých mobilních telefonech.   
zipcar.com

Společnost Zipcar si od uvolnění beta verze programu mimo jiné slibuje získání reakcí uživatelů, aby mohla aplikaci doladit do finální podoby. Aplikace umožní uživatelům vyhledávat a rezervovat si vybraný typ vozidla na určitý čas nebo zadanou rezervaci zrušit.

Členové programu mohou navíc používat k vyhledání dostupného , který se jim zobrazí na mapě. Program jim rovněž poradí nejkratší cestu kudy se k němu dostat. Zvládá také odemknutí a zamknutí vozu a dokáže přikázat automobilu, aby zatroubil, a byl tak snáze k nalezení.

Na adrese www.zipcar.com/android si mohou aplikaci zdarma stáhnout a vyzkoušet i lidé, jenž nejsou členy Zipcaru. Mají tak jedinečnou možnost dozvědět se o této službě více a zapřemýšlet o výhodách členství.

„V prosinci roku jsme provedli studii týkající se členů Zipcaru a zjistili jsme, že více než 90 % uživatelů našeho programu využívá ve svém osobním životě . V porovnání s předchozí studií byl zřejmý také velký nárůst využívajících operační systém ,“ řekl Scott Griffith, předseda představenstva a generální ředitel Zipcaru.

„Vypuštění beta verze naší aplikace nám díky zpětné vazbě dává příležitost učit se ze zkušeností tisíců uživatelů. Ta je nutná k odstranění případných chyb, a to nám umožní poskytnout dokonalý finální produkt. Vytvoření aplikace je zatím posledním krokem ve snaze sladit s mobilním životním stylem našich členů,“ dodal Griffith.

Napsat komentář