Současné možnosti elektromobility představí AMPER Motion 2017

Jan Horčík - 16 Březen 2017

Největší přehlídka elektromobility v ČR proběhne 21.- 24. 3. na brněnském výstavišti a nabídne více jak 70 exponátů. Automobily, autobusy, motocykly, letadla, kola, jednokolky, dobíjecí stanice, mapy a chytré aplikace. pozvánka Amper Motion 2017

AMPER Motion je každoročně významným doprovodným programem veletrhu AMPER se zaměřením na dynamicky se rozvíjející oblast elektromobility.
foto: Amper Motion

Přijďte si je prohlédnout, prozkoumat anebo se všemi co mají kola si rovnou zajezdit. Nejnovější modely představí AUDI, APACHE, BMW, EKOVA, E.ON, EVMAPA, GEM, GOUPIL, HYUNDAI, INMOTION, KIA, KUBERG, LEXUS, LAND ROVER, NISSAN, POLYFAZER, SCHRACK, TESLA, TOYOTA, VECTRIX, VOLKSWAGEN, VOLVO, ZERO.

Kompletní program Amper Motion 2017.

Zároveň zveme k návštěvě všechny fanoušky magazínu Hybrid.cz, který poprvé bude mít na doprovodném veletrhu Amper Motion vlastní stánek. Pro všechny návštěvníky redakce připravila soutěž o 2x denní zápůjčku elektromobilu Tesla Model S a 1x hodinové svezení v Tesla Model S. Podrobnosti zveřejníme v pondělí.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele ozana

Prezentace přednášejících

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.

Bude tam i novy eGolf s 35kWh baterkou?

Obrázek uživatele Jan Horčík

Podle našich informací má auto dorazit do ČR až asi za měsíc či dva, takže nějspíš ne.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Obrázek uživatele Radovan

Toť otázka, ale předpokládám, že vystavující prodejci tam přivezou to nejnovější, co je. Už se těším, budu se tam 2 dny rochnit. Na obou konferencích (auta i domy) a samozřejmě v areálu.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 94 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil