POZVÁNKA: elektromobilní workshop v Ostravě

V areálu Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava se bude dne 25.4.2015 k příležitosti cyklistického závodu Porubajk konat workshop „Akumulace elektrické energie, elektromobilita a aplikace“.

Tenhle a mnohé další elektromobily bude možné vidět naživo v sobotu 25.4.2015 v Ostravě
foto: KAIPAN

Zájemci si budou moci na místě prohlédnout elektromobily a svézt se s nimi. Po dobu konání semináře budou vystaveny před budovou Nové FEI, následně se účastníci přesunou k nim. Např. KAIPAN VoltAge K0, Aixam MEGA, , BMW i3, Peugeot 106 Electric, , . A elektrokolo Agogs Silver Go.

CO? Cyklistický závod Porubajk & workshop „Akumulace elektrické energie, elektromobilita a aplikace“
KDY? 25.4.2015
KDE? Ostrava, areál Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava

K vidění bude i Veřejná NS-C a její provoz u budovy CPIT. Stručný program ke stažení zde (PDF). Přítomni budou samozřejmě majitelé všech vozů a v rámci diskuse podávat informace o svém životě s elektromobilem.

V rámci závodu Porubajk VŠB obvykle vystavuje své úspěchy v čisté mobilitě, například automobil poháněný jen sluncem. Akce vždy přiláká velké množství veřejnosti a diváků. Většinou přijíždějí celé rodiny na kolech a účastní se rodinného závodu nebo závodu pro malé děti. Zapojte se i vy!

vlastní, díky za tip Ing. Radovan Burkovič

5 komentářů u “POZVÁNKA: elektromobilní workshop v Ostravě”

  1. Ano, kdo nezaváhal a
    Ano, kdo nezaváhal a zúčastnil se workshopu k elektromobilitě na FEI VŠB-TU Ostrava – viz http://www.hybrid.cz/pozvanka-elektromobilni-workshop-v-ostrave – mohl si detailně prohlédnout, případně se i svézt v elektrovozidlech jako Student Car, Peugeot Ion, Nissan Leaf, Smart ED, Suzuki Splash, BMW i3, Kaipan elektro, Peugeot Elektro 106, sútr Akumoto s jedinými dvěma výjimkami – oba pánové s Teslami Model S se spletli a dorazili místo v sobotu už v pátek. Bohužel v sobotu nemohli. A na elektrokole Agogs Silver Go se svezli jen 2 zájemci a pak stálo pro defekt jen jako exponát.

Napsat komentář