POZVÁNKA: elektromobilní workshop v Ostravě

redakce - 19 Duben 2015

V areálu Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava se bude dne 25.4.2015 k příležitosti cyklistického závodu Porubajk konat workshop „Akumulace elektrické energie, elektromobilita a aplikace“.

Tenhle a mnohé další elektromobily bude možné vidět naživo v sobotu 25.4.2015 v Ostravě
foto: KAIPAN

Zájemci si budou moci na místě prohlédnout elektromobily a svézt se s nimi. Po dobu konání semináře budou vystaveny před budovou Nové FEI, následně se účastníci přesunou k nim. Např. KAIPAN VoltAge K0, Aixam MEGA, , BMW i3, Peugeot 106 Electric, , . A elektrokolo Agogs Silver Go.

CO? Cyklistický závod Porubajk & workshop „Akumulace elektrické energie, elektromobilita a aplikace“
KDY? 25.4.2015
KDE? Ostrava, areál Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava

K vidění bude i Veřejná NS-C a její provoz u budovy CPIT. Stručný program ke stažení zde (PDF). Přítomni budou samozřejmě majitelé všech vozů a v rámci diskuse podávat informace o svém životě s elektromobilem.

V rámci závodu Porubajk VŠB obvykle vystavuje své úspěchy v čisté mobilitě, například automobil poháněný jen sluncem. Akce vždy přiláká velké množství veřejnosti a diváků. Většinou přijíždějí celé rodiny na kolech a účastní se rodinného závodu nebo závodu pro malé děti. Zapojte se i vy!

vlastní, díky za tip Ing. Radovan Burkovič
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Ano, kdo nezaváhal a zúčastnil se workshopu k elektromobilitě na FEI VŠB-TU Ostrava - viz http://www.hybrid.cz/pozvanka-elektromobilni-workshop-v-ostrave - mohl si detailně prohlédnout, případně se i svézt v elektrovozidlech jako Student Car, Peugeot Ion, Nissan Leaf, Smart ED, Suzuki Splash, BMW i3, Kaipan elektro, Peugeot Elektro 106, sútr Akumoto s jedinými dvěma výjimkami - oba pánové s Teslami Model S se spletli a dorazili místo v sobotu už v pátek. Bohužel v sobotu nemohli. A na elektrokole Agogs Silver Go se svezli jen 2 zájemci a pak stálo pro defekt jen jako exponát.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 62 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 21 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Obrázek uživatele DomoKun

Má někdo radu zda ta dojet na kole či autem, přijde o člověk něco v případě cyklopřepravy ?

---

Ocením jakýkoli tip od "Priusáře" :)

Obrázek uživatele Radovan

Budu tam také. I nějaké materiály dodám, Peugeotem Ion povozím a dám elektrokolo Agogs Silver Go ozkoušet.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 62 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 21 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Obrázek uživatele ozana

Budu tam!

---

Jezdím na proud, najeto 75 tisíc km. G-E STROMOS 7,5 let a 78 tisíc km.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupNabíječky elektromobilů CircontrolProdej pneu 100% online

Newsletter