POZVÁNKA: elektromobilní workshop v Ostravě

redakce - 19 Duben 2015

V areálu Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava se bude dne 25.4.2015 k příležitosti cyklistického závodu Porubajk konat workshop „Akumulace elektrické energie, elektromobilita a aplikace“.

Tenhle a mnohé další elektromobily bude možné vidět naživo v sobotu 25.4.2015 v Ostravě
foto: KAIPAN

Zájemci si budou moci na místě prohlédnout elektromobily a svézt se s nimi. Po dobu konání semináře budou vystaveny před budovou Nové FEI, následně se účastníci přesunou k nim. Např. KAIPAN VoltAge K0, Aixam MEGA, , BMW i3, Peugeot 106 Electric, , . A elektrokolo Agogs Silver Go.

CO? Cyklistický závod Porubajk & workshop „Akumulace elektrické energie, elektromobilita a aplikace“
KDY? 25.4.2015
KDE? Ostrava, areál Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava

K vidění bude i Veřejná NS-C a její provoz u budovy CPIT. Stručný program ke stažení zde (PDF). Přítomni budou samozřejmě majitelé všech vozů a v rámci diskuse podávat informace o svém životě s elektromobilem.

V rámci závodu Porubajk VŠB obvykle vystavuje své úspěchy v čisté mobilitě, například automobil poháněný jen sluncem. Akce vždy přiláká velké množství veřejnosti a diváků. Většinou přijíždějí celé rodiny na kolech a účastní se rodinného závodu nebo závodu pro malé děti. Zapojte se i vy!

vlastní, díky za tip Ing. Radovan Burkovič
 
Obrázek uživatele Radovan

Ano, kdo nezaváhal a zúčastnil se workshopu k elektromobilitě na FEI VŠB-TU Ostrava - viz http://www.hybrid.cz/pozvanka-elektromobilni-workshop-v-ostrave - mohl si detailně prohlédnout, případně se i svézt v elektrovozidlech jako Student Car, Peugeot Ion, Nissan Leaf, Smart ED, Suzuki Splash, BMW i3, Kaipan elektro, Peugeot Elektro 106, sútr Akumoto s jedinými dvěma výjimkami - oba pánové s Teslami Model S se spletli a dorazili místo v sobotu už v pátek. Bohužel v sobotu nemohli. A na elektrokole Agogs Silver Go se svezli jen 2 zájemci a pak stálo pro defekt jen jako exponát.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 2/2014, najeto 46 tisíc km, elektrokolo Agogs Silver Go, domácí FVE 3,6kWp, ohřev vody solárními panely Vaillant, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 11 tis. km

Obrázek uživatele DomoKun

Má někdo radu zda ta dojet na kole či autem, přijde o člověk něco v případě cyklopřepravy ?

---

Ocením jakýkoli tip od "Priusáře" :)

Obrázek uživatele Radovan

Budu tam také. I nějaké materiály dodám, Peugeotem Ion povozím a dám elektrokolo Agogs Silver Go ozkoušet.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 2/2014, najeto 46 tisíc km, elektrokolo Agogs Silver Go, domácí FVE 3,6kWp, ohřev vody solárními panely Vaillant, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 11 tis. km

Obrázek uživatele ozana

Budu tam!

---

Jezdím na proud, najeto prvních 49 tisíc km.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyPůjčte si elektromobil Tesla Model X!Prodej pneu 100% onlinePůjčte si elektromobil TeslaŘízení stanic pro elektromobilyElektromobil a akumulace energie s dotací