Mercedes Benz B-Class se Stop Start funkcí, CNG pohonem

Jan Horčík - 17 Březen 2008

Na rok 2011 chystá redesign modelové řady B-Class, který se ponese především v ekologickém duchu. Dieselové motory o objemu 1,8l a 2,0l přinesou nová vylepšení, která sníží spotřebu až o sedm procent (až k 5,2 l/100 km kombinované spotřeby). Benzinovým motorům přibude funkce, kteoru bude zhruba ve stejné době masově zavádět také u svých malých vozů. Benzinové motory budou mít spotřbu kolem 6,6 l/100 km. V roce 2009 navíc přibude model B170 BGT BlueEfficiency, který bude moct jezit na benzin nebo (co to je CNG). Pokaždé se ale bude moct pochlubit výkonem 116 koní.

Mercedes Benz B-Class

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mnoho řidičú i při delším zastavení motor nevypíná.System stop-start by mel být nepsaný standart i u malých vozú a motcyklú. Např.Honda prodává skútr PCX s obsahem 125cm se vstřikovánim paliva šetrícim oproti karburátoru nin. 20% paliva ,který má i u takto malého obsahu stop-start systém již v základu a Honda planuje tento systém instalovat i do dalších motorizací.V informačnich materiálech uvádejí úsporu 0.2l/100km, zdá se to zanedbatelné jenže když tohoto agregátu vyrobíte miliony ,což je u Hondy dost dobře možné tak je to velká úspora. .


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.