Hybrid.cz má půl milionu přečtení!

Vážení čtenáři, rádi bychom vám poděkovali za přízeň, kterou našemu magazínu věnujete. Od jeho založení před více než dvěma lety už stránky Hybrid.cz zhlédlo přes půl milionu návštěvníků. Nejde samozřejmě o unikátní návštěvníky, ale i tak je pro nás toto číslo velkým povzbuzením do budoucna. Věříme, že se i nadále budeme setkávat nad zajímavými technologickými novinkami, ale i praktickými články ze světa alternativních pohonů, diskutovat u samotných článků i v našem diskusním fóru, a společnými silami tak přispějeme třeba i ke zlepšení životního prostředí nás všech. Přejeme vám také mnoho úspěchů v novém roce a těšíme se na vaše zajímavé komentáře, tipy a připomínky!

Novinky na Hybrid.cz – diskuse a Facebook

Rádi bychom naše milé čtenáře upozornili na nový blok „Z diskuse“ v úplně pravém sloupci našeho serveru, kde najdou odkazy na nejaktuálnější diskuse v našem diskusním fóru. Na něm momentálně pilně pracujeme, abychom jej přizpůsobili vzhledu titulní stránky serveru a vůbec k jeho obsáhlým a velmi zajímavým diskusím přivedli co možná nejvíce čtenářů. Takže se neváhejte zaregistrovat! Také z toho důvodu jsme si na stále populárnějším webu Facebook vytvořili stránku Hybrid.cz, kterou chceme postupně zaplnit zajímavými informacemi. Všichni uživatelé Facebooku se mohou stát fanoušky naší stránky, doporučit ji svým přátelům, a tak ji podpořit.

Upozornění na možné výpadky

Ač neradi, upozorňujeme čtenáře na možné technické problémy serveru Hybrid.cz. Zejména se jedná o (ne)nalézání stránek, zamítnutí přístupu a podobně. Tyto události jsou sice sporadické, ale přesto se objevují. Na odstranění příčiny se pracuje. Děkujeme za strpení i pochopení. Mezitím se zároveň na serveru bude objevovat menší množství novinek. Zároveň s tím ale můžeme navnadit, že se chystá nový design serveru, který přinese řadu vylepšení – větší písmo, přehlednější diskuse a řadu dalších novinek.

Diskusní fórum Hybrid.cz opět v provozu

Po delším čase se nám opět podařilo na našem serveru spustit diskusní fórum. Najdete jej na adrese www.hybrid.cz/forum/ nebo prostě v levé nabídce jako třetí položku odshora. Ve fórech je nutná jednoduchá a rychlá registrace, to abychom zamezili především spamovým útokům. Registrovaní uživatelé pak mohou zakládat zcela nová diskusní témata, posílat si navzájem soukromé zprávy, upravovat svůj profil a podobně. Tematickou strukturu necháváme zcela na našich čtenářích – než abychom vytvářeli umělé tematické okruhy, raději necháme vás abyste si zvolili o čem chcete diskutovat, která témata jsou pro vás nejpřitažlivější. Tak tedy, diskutujte!

Hybrid slaví 100 000 návštěvníků

Je to o něco déle než rok, co na tehdy nový server Hybrid.cz přišli první návštěvníci. Rok existence je za námi. S nimi mnoho změn, ale také mnoho příslibů do budoucna. S Hybrid.cz máme velkolepé plány a s potěšením oznamujeme, že dnes byla překročena zdánlivě nepodstatná, ale pro nás velmi důležitá hranice 100 000. návštěvníka. Tímto šťastlivci gratulujeme 🙂 a pevně doufáme, že se bude stejně jako všichni ostatní pravidelně vracet.

Hybrid.cz

Informační server Hybrid vznikl v září 2006. Ačkoliv v té době již na českém internetu fungovalo mnoho stránek zabývajících se automobily a spojenou tématikou, o elektromobilech, automobilech na palivové články a podobných technologiích se psalo pouze omezeně.

Server Hybrid se zaměřuje právě na tato témata z budoucnosti dopravy. Cílem našeho serveru je informovat o novinkách v oblasti automobilů s alternativním pohonem, ať už se jedná o elektromobily, automobily na palivové články, hybridní auta, auta na vzduch, nebo jiné, originální a nové způsoby pohonu.

Čtenáři se zde pravidelně mohou setkávat s aktuálními zprávami i rozsáhlejšími články. Máme připraven Katalog automobilů, kde můžete porovnat konkrétní typy automobily, rubriku Galerie, kde najdete velmi zajímavé obrázky existujících i teprve připravovaných automobilů, anebo třeba Slovníček, ve kterém vysvětlujeme některé pojmy spojené s problematikou alternativních paliv a pohonů.

Redakce:

Jan Horčík (email: )

Petr Soukup (email: )

Své návrhy na zajímavé články, připomínky a tipy můžete psát také na adresu

Technické řešení:

Server Hybrid běží na individuálně upraveném redakčním systému Drupal (česky).

Hybrid.cz se rozjíždí

Vítejte na informačním serveru Hybrid.cz!

Naším cílem je informovat o novinkách v oblasti automobilů s alternativním pohonem, ať už se jedná o , automobily na palivové články, , auta na vzduch, nebo jiné, originální a nové způsoby pohonu. Pravidelně se zde budete setkávat s krátkými novinkovými zprávami a nepravidelně také s rozsáhlejšími články na vybraná témata. Uvítáme jakékoliv reakce a nápady! Pište na adresu redakce@hybrid.cz.