Elon Musk hledá ‚hardcore‘ inženýry pro vývoj Autopilota

Na svém oblíbeném Twitteru se aktuálně opět „rozjel“. V sérii tří tweetů ve čtvrtek řekl, že hledá „hardcore softwarové inženýry“ pro rozvoj Autopilota.

Po světě už jezdí více než 40 000 elektromobilů Tesla Model S vybavených softwarem Tesla Autopilot, který umožňuje částečně autonomní řízení vozidla
foto: Tesla Motors

Tesla Autopilot je unikátní technologií elektromobilů Tesla Model X a Tesla Model S. Umožňuje částečnou autonomii vozidla na dobře značených a přehledných dopravních tazích.

Elon Musk chce ale postupně dosáhnout „plné autonomie“, tedy plně robotického ovládání vozidla. Jinými slovy nasednete do své Tesly, řeknete kam chcete jet a klidně si dáte šlofíka.

Pokud si myslíte, že k tomuto cíli můžete přispět (a jste ochotni snášet extrémně tvrdé pracovní podmínky v Tesla Motors, resp. pod Muskovým vedením), rozhodně se neváhejte obrátit na email autopilot@teslamotors.com.

Musk prý chce každého kandidáta osobně zpovídat, protože divize zodpovědná za vývoj Tesla Autopilota je podřízena přímo jemu. „Je to super vysoká priorita,“ dodal Musk.

Zjevně si je vědom, že auto, které umí řídit samo, je dnes – ve světě, kde jsou už elektromobily téměř běžné – právě tím, co dokáže vozy Tesla zcela zásadně odlišit od konkurence.

Elon Musk

One Comment on “Elon Musk hledá ‚hardcore‘ inženýry pro vývoj Autopilota”

Napsat komentář