Elektromobily a elektrokola na veletrhu AquaTherm

Jan Horčík - 21 Listopad 2011

Už zítra začne v Praze v Letňanech mezinárodní odborný veletrh vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky. To není tak docela obor našeho serveru. Důležité ale je, že i tamní návštěvníci si budou moct zblízka prohlédnout a na místě vyzkoušet elektrokola a elektromobily.Aqua-Therm

Veletrh Aqua-Therm probíhá od 22. do 26. listopadu 2011 na adrese Beranových 667, Praha 9 – Letňany. Otevírací doba je od 10.00 do 18.00, v sobotu pak do 16.00. Denní vstupné je 80 Kč, zlevněné 40 Kč.

Ve stánku ASEP číslo 629 v hale 6 budou k vidění tři modely elektrokol značky , tři modely značky 4freetime, pro elektromobily od , elektromobil Citroen C-Zero a lithiové baterie GWL od firmy i4wifi.

Na venkovní ploše pak bude k dispozici sada elektrokol pro testování plus bude k vidění také elektromobil od společnosti .

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hmmm, tak to už asi nestihnu :o) "Veletrh Aqua-Therm probíhá od 22. do 26. listopadu 2001..."

Obrázek uživatele Petr Soukup

Díky za upozornění :o)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station