Elektromobil Nissan Leaf a dobíjecí stanice činí lidi šťastnými

auto virtuální dobíjecí stanice nissan elektromobily leaf

Nissan jde na reklamu na svůj elektromobil Nissan Leaf od lesa. Už delší dobu cílí na mladé publikum skrze hry. Nyní opět navázal spolupráci s vydavatelskou firmou Electronic Arts a hráčům budovatelské strategie nabídnul unikátní novou stavbu: pro elektromobily Nissan Leaf, které se nově prohánějí ulicemi virtuálních měst.

Virtuální dobíjecí stanice pro elektromobily značky Nissan napájená solárními panely. Činí lidi, kteří bydlí v jejím okolí šťastnými. Tedy alespoň ve hře SimCity (2013). Budova bude k dispozici zdarma ke stažení pro všechny majitele hry po dobu 6 měsíců.
foto: EA/Nissan

Nová budova velké dobíjecí stanice Nissan napájené je pro hru přístupná jako DLC, tedy bonusový obsah zdarma ke stažení. Zároveň se ve hře díky němu objeví i nový typ aut – , které budou u dobíjecí stanice zastavovat.

Pro i jde o velmi chytrý tah. EA tímto způsobem mohou hráčům nabízet “brandovaný” nový obsah zcela zdarma, zatímco pro Nissan jde o vítanou reklamu u potenciálních současných či budoucích zákazníků (případně jejich dětí).

Zároveň tím Nissan šíří povědomí o elektromobilitě jako takové, což je možná ještě důležitější, než reklama na samotný produkt. Kolem a kolem, vítáme něco takového jako parádní způsob jak dát o elektromobilech vědět široké veřejnosti.

Co se týká samotného nového SimCity 2013, z celé hry je silně cítit snaha o propagaci šetrného přístupu. Jako zdroje elektřiny totiž můžete vybudovat např. nebo solární elektrárny.

Napsat komentář