E.L. James, autorka 50 odstínů šedi, má elektromobil Tesla Model S

Jan Horčík - 10 Červen 2014

Britská autorka E.L. James, kterou proslavil především erotický román 50 odstínu šedi, patří mezi první zákazníky, kteří se mohou radovat z elektromobilu Tesla Model S s pravostranným řízením. Klíčky k autu jí předal samotný Elon Musk.auto E.L. James Tesla Model S Elon Musk předávání elektromobilu pravostranné řízení Británie

Elon Musk, šéf Tesla Motors, předává britské spisovatelce E.L. James jeden z prvních elektromobilů Model S s pravostranným řízením
foto: Tesla Motors

Spisovatelka E.L. James byla mezi pěti šťastlivci, kteří jako první získali klíčky k elektromobilu Model S určeném pro trhy kde se jezdí vlevo. Slavnostního předávní se pochopitelně zúčastnil i šéf automobilky Tesla Motors, Elon Musk.

Podle dosavadních statistik je pouze 16 % majitelů elektromobil Model S ženy. To se Tesla údajně bude snažit zlepšit u svého druhého chystaného modelu, plně elektrického SUV Model X, které by mělo na trh přijít už na přelomu tohoto a příštího roku. Má být pro ženy mnohem zajímavější.

V Evropě, stejně jako v ,, vzniká síť rychlodobíjecích stanic Supercharger. V Británii je zatím jeden jediný, a to v Londýně (na dálnici M25). I to ale stačí k tomu, aby se majitelé elektromobilů Tesla mohli zdarma pohybovat téměř po celém Albionu.

Otázka dne však zní: dostane se elektromobil Tesla Model do některého z dalších děl spisovatelky E.L. James, případně dokonce do chystaného filmu podle románu 50 odstínu šedi?

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Robit revoluciu v dvoch obrovskych tech.odvetviach naraz je obrovska zataz -- ja sa cudujem, ze sa este relativne drzi..

Som nebol vobec prekvapeny, ked povedal, ze po full nabehnuti vyrobi gen 3 skonci ako CEO Tesly a bude sa venovat "len" SpaceX-u..

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Věř nebo ne přesně toto Musk řekl na shareholders meetingu pred par dny. Až dokončí gen 3. a Tesle se bude dařit skonči jako CEO u Tesly.

Obrázek uživatele Jolinar

heh, a o cem myslis ze peeticek mluvi? :-D

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Elon v posledni dobe vypada hrozne. Na videich, fotkach. Dost pribral a prijde mi takovy sesly. Je mi jasne, ze ridit jeho imperium, absorbovat a odrazet sracky sveta je zahul jako prase. Nicmene doufam, ze mu neni nic zavazneho:(.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.