Bonett otevřel novou plnicí stanici na CNG v Plzni

redakce - 28 Listopad 2016

Na mapě plnicích stanic na stlačený zemní plyn v České republice přibylo další místo. Společnost Bonett, největší prodejce CNG v dopravě v České republice totiž rozšířila svou síť o další novou stanici v Plzni. auto bonett cng plnící stanice v Plzni

Nová plnící stanice společnosti Bonett v Plzni v ulici Slovanská alej
foto: Bonett

Řidiči ji naleznou v ulici Slovanská alej. „Její kapacita 200 m3/h a zásobníky na 1400 m3 plynu jsou zárukou rychlého plnění vozidel,“ popisuje Václav Holovčák, místopředseda představenstva společnosti Bonett Gas Investment.

Na majitele Bonett CNG karet opět čekají výhodnější podmínky než u jiných stanic. Nová stanice také zajistí zákazníkům mnohem vyšší komfort plnění. To však není pro letošní rok všechno.

Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell.

Před dokončením jsou i stanice v Náchodě a v Trutnově. Další dvě stanice se pro přelom roku připravují v Praze, jedna u Průhonic v blízkosti dálnice D1, druhá v prudce se rozvíjející jihozápadní části metropole. Na přelomu roku by tak měla mít síť Bonett celkem více než 25 stanic na .

Plnění u těchto stanic, ale i u všech ostatních CNG stanic v České republice umožňuje zejména Bonett CNG karta, která je nejvýhodnější CNG kartou v České republice. Na stanicích Bonett je možno platit i bankovními kartami, ostatními bankovními kartami bez slev, a na většině stanic i hotovostí.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Dalsi misto na mape nepribylo, stejne jako na mape neni plnici misto v arealu firmy Eutit s.r.o. ve stare vode...

Obrázek uživatele Jan Horčík

Mapu doplňujeme v dávkách zhruba 2x měsíčně vždy, když se nám sejde dostatečný počet nových stanic.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil