Beer Drone: Němec vymyslel letecké dodávky piva až do domu

Jan Horčík - 17 Leden 2014

Amazon chce s pomocí létajících robotů doručovat zboží. Jeden podnikavý Němec ale vymyslel pro tyhle moderní hračky lepší využití: bude s jejich pomocí doručovat až do domu pětilitrové soudky piva.auto Beer Drone pivni dron

Pivní drone by mohl začít rozvážet pivo už letos na jaře. Nebude to ale levná záležitost!
foto: Beer Drone

Vyzdvihnout do vzduchu pětilitrový soudek piva pochopitelně není jen tak. Německý podnikatel proto musel využít silnou oktokoptéru s osmi rotory. Ta si však, jak je vidět na videu, se soudkem poradí víc než snadno.

Oktokoptéra sice dělá pořádný randál, ale alespoň každý bude hned vědět, že pivo už se blíží. K dodávkám na náhlé zahradní párty ideální věc. Podle předběžných informací ale nepůjde o levnou záležitost: jedna dodávka vyjde prý na 120 euro. Dodávat se začne možná už letos v dubnu.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kurňa to chci!:-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Je to skvělý příklad levného doručování. V ČR by tento způsob mohla i používat Česká pošta k doručování listovních a balíkových zásilek do hůře přístupných míst. Bezpilotní letecká doprava v malolitrážním provedení dokáže nejen šetřit náklady na přepravu, ale i platy doručovatelům.

Ano, jedna pohlednice za hubičku — "vyjde prý na 120 euro".
To bude terno :-) opravdu skvělé.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?