Smog zkracuje život až o 2 rokyZDRAVÍ
Smog zkracuje život až o 2 roky
Otestovali jsme Peugeot 207 HDi 99gTEST
Otestovali jsme Peugeot 207 HDi 99g
Elektrická Fabia: už za 550 000 KčAUTO
Elektrická Fabia: už za 550 000 Kč
Armáda zkouší auta na vodíkARMÁDA
Armáda zkouší auta na vodík

Volkswagen v USA podporuje cyklistiku

Jan Horčík - 31 Leden 2012

Volkswagen nedávno v USA spustil reklamní tažení nazvané Think Blue. V rámci této kampaně aktuálně na autosalonu ve Washingtonu ohlásil nové partnerství s cyklistickou organizací Bikes Belong Foundation, která si klade za cíl podporovat jízdu na kole v celých Spojených státech.Volkswagen cyklistika kola

Jízdní kolo jakožto dopravní prostředek v USA nemá právě na růžích ustláno, vyjma specializovaných komunit jako jsou messengeři

Volkswagen v rámci nového partnerství bude sponzorovat tři klíčové iniciativy: Peopleforbikes.org, SRTSNP a Bicycling Design Best Practices. Jonathan Browning, šéf Volkswagen Group of America, si nové partnerství samozřejmě vychvaloval a tvrdí, že je “velmi hrdý na to, že společně mohou prosazovat jízdu na kole a zajistí tak možnost všem věkovým skupinám bezpečně vyjet na silnice, šetřit palivo a snižovat znečištění ovzduší i zácpy”.

Není náhodou, že o kola, resp. elektrokola, se zajímá také Daimler. Ten své elektrokolo smart e-bike chce uvést na trh souběžně s třetí generací elektromobilu Smart ED už během letošního roku.

Volkswagen na to jde trochu víc zeširoka a v rámci Think Blue podporuje nejrůznější sportovní aktivity včetně běhání a triatlonů. Obecně chce společně s Bikes Belong Foundation podporovat aktivní životní styl.

tisková zpráva
Vaše hodnocení: Není Průměrně: 5 (1 hlas)
 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

zajímavé články

Newsletter
Anketa