VIDEO: elektromotorka Lito Sora ujede 300 km na jedno nabití

Jan Horčík - 18 Duben 2012

Před rokem představila kanadská společnost Lito Green Motion první rendery elektromotorky Sora. Na rovinu přiznáme, byli jsme skeptičtí. Render umí udělat kde kdo. Dnes je ale hotova a vy se můžeme pokochat skvělým videem, obrázky i specifikacemi.elektromotorka Lito Sora

Elektromotorka Lito Sora je ještě hezčí, než jsme čekali
foto: Lito Green Motion

Lito Green Motion se chystá svou elektromotorku představit v Monaku na veletrhu Top Marques. Při té příležitosti uvolnila dva skvělé videoklipy. Vypadá to sakra dobře, no řekněte sami?

A kromě toho šéf firmy Jean-Pierre Legris potvrdil magazínu Autobloggreen, že stále platí i původní specifikace. Tedy dojezd 300 km, zrychlení z 0 na 100 km/h během čtyř vteřin a max. rychlost 192 km/h. Panečku, to si necháme líbit!

elektromotorka Lito Sora elektromotorka Lito Sora elektromotorka Lito Sora

Škoda, že cena není úplně nejnižší – $42 399 kanadských dolarů (stojí asi stejně kolik americký), ovšem bez dotací. Dodávky prvních kusů mají vzhledem k prodlevám při homologaci začít už během letošního léta.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Krásná motorka! ... akorát tu cenu máte špatně... Podle mailu od CEO Lito Green Motion Inc. pana Jean-Pierre Legrise je to 46399$CAN... ta informace je z 11.4. takže poměrně čerstvá...


10% sleva na produkty EVmotionNabíječky elektromobilů Circontrol