Tesla hledá zaměstnance pro výstavbu Superchargerů v ČR

Jan Horčík - 24 Říjen 2014

Americká automobilka Tesla Motors pokračuje ve vydatném rozšiřování sítě svých rychlodobíjecích stanic Supercharger. Už během let 2015/2016 se má rozšířit také do České republiky. Tesla momentálně hledá pro tento projekt zaměstnance.auto Tesla Motors logo 2014

Automobilka Tesla Motors chce svou síť rychlonabíječek Supercharger postupně rozšířit v celé Evropě až do Ruska a Turecka
foto: Tesla Motors

První pozice, kterou chce Tesla Motors v České republice zaplnit nese označení "instalation manager". Pracovat se ovšem bude z kanceláře v Mnichově (Feidkirchen). Jde o zaměstnání na plný úvazek.

Pracovník bude mít následně zodpovědnost za celý proces instalace Superchargerů v dané zemi, od vývoje projekt přes jeho management až po dohlížení na všechny fáze plnění. Ideální kandidát by měl mít 5-10 let zkušeností s managementem a portfolio uskutečněných stavebních projektů.

Bude dohlížet na rozpočet projektu, časový rozvrh, strategii implementace, spolupráci s utilitami, konstrukční návrhy a instalaci, povolení a homologaci a kontraktáž stavebních společností. Zároveň se bude starat o vztahy s externími partnery.

Případní zájemci o tuto pozici musí plynně mluvit anglicky, německy, česky, případně dalšími lokálními jazyky. Musí být ochotni cestovat a především disponovat "schopností identifikovat potenciální problémy předtím, než budou příliš drahé na nápravu".

Tesla Motors
Zpět na HybridPřidat komentář

a původní zdroj pro tento článek :

http://cs.tesla-club.eu/clanek/tesla-otevira-prvni-volne-pozice-pro-zamestnance-z-ceska-52

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

V prvom rade to musi byt jazykovedec, ked ovlada 3 jazyky a k tomu skusenosti, Mnichov, to vyzera na plat 9000 Eur mesacne, a cloveka co je skor magor co len dava rozkazy a taha rozumy ktorym neporozumie a necha to tak nejak na ludoch za 500 Eur. Osobne poznam 4 takych, jeden je ferancuz, druhy vych.nemec, treti talian a stvrty sociopaticky skorocech arabskeho povodu z rad kindermanazmentu.

Skratka, schopny ludia na to spravne miesto.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Preklad pro nezakomplexovane:
Buuu, ja jsem kretenek co bere jen 500€ a musim pritom chodit do prace, buuu. Vsichni nade mnou jsou chytrejsi nez ja, tak aspon na netu pisu ze jsou blby, abych si oduvodnil, proc maj 18x vic nez ja, buuuu....stara mama, podaj sekyrku, ja toho reditela oddelam a svet bude spravedlivy.

Kamo, mozna misto kradeni lesa z Tater jsi se mel ucit jazyky a schopnost organizovat a mohl sis podat prihlasku, jako treba ja a vymenit svoje stavajici misto za 6000€ za jine, zabavnejsi za 9000€, kde tvoji pracovni naplni bude pozorovat italsky mafiany z popradu jak makaj jak negri za plat, kterej ty mas za den. Na druhou stranu, oni toho za mesic namakaj tolik, co ja za tri hodiny :)

no...a ted se poser, cobole :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ja wohl Herr General! Ja wohl :-D

Obrázek uživatele Hyperloop

Konkrétní stránka inzerátu:
http://ch.tbe.taleo.net/CH07/ats/careers/requisition.jsp?org=TESLA&cws=1&rid=16612


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil