Solární střešní tašky Tesla jsou vyprodány do roku 2018

Jan Horčík - 26 Květen 2017

Podobně jako v případě elektromobilu Tesla Model 3, i solární střešní tašky Tesla jsou vyprodány do roku 2018.solární střešní taška Tesla

O solární střešní tašky se je opět nečekaně velký zájem
foto: Tesla

Tesla začala přijímat na solární střešní tašky vratnou zálohu $1000 začátkem tohoto měsíce. Zájem o ně ale, podobně jako u elektromobilu Tesla Model 3, zdaleka předčil očekávání.

A solární tašky Tesla jsou tak teď vyprodány až do pozdního roku 2018. Nový produkt se začne vyrábět už během tohoto čtvrtletí v nové továrně (Gigatovárna 2) v Buffalu.

I na ní spolupracuje Tesla se společností Panasonic, podobně jako v případně Gigatovárny 1, kde vyrábí baterie a některé komponenty pro elektromobily.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele jurazhor

Sakra! a já už sundal starou krytinu!
:)

---

jurazhor

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

až podezřelý že na co Tesla šáhne to je na roky vyprodáno ... jesi jim snad pomalu jede výrobní linka nebo je to umělý PR ;)

jasne, jako u applu. Nestihaji vyrabet iphony, kazdy podzim a jako kazdy rok par jelit si mysli, ze je to snad PR tah applu :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

jitrnice jakou svět neviděl :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Máte někdo nějaké technické parametry, co má taková jedna střešní taška? Rozměry, účinnost... parametry - napětí, proud, resp. výkon?

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Důležité je si uvědomit, že ne všechny tašky na dané střeše budou solární. Průměrně to podle Elona Muska bude kolem 40 %. Cena by se měla pohybovat kolem 5500 Kč/m2.
Objednávat mohou i obyvatelé mimo USA, ale instalaci by měli čekat až během příštího roku. Z ČR zatím objednat nelze.

Ja to vim zcela presne. Je to pecka taška :)

Obrázek uživatele Kuk

Kde nic tu nic, lidi si rezervují zajíce v pytli

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol