Nový Fisker v roce 2017?

Jan Horčík - 28 Srpen 2014

Neslavný osud automobilky Fisker prozatím usnul na tom, že nový čínský majitel chce znovu začít vyrábět hybridy Fisker Karma. Nic takové se dosud nestalo. Nyní se objevují zprávy, že Číňané by rádi začali vyrábět dokonce i druhý model.auto Fisker Atlantic nový plug-in hybrid 2017

Bude takhle vypadat nové auto značky Fisker?
foto: Fisker Automotive

Novinku přinesly motoristické noviny Automotive News. Podle nich samotný Lu Guanqiu, čínský miliardář a zakladatel Wanxiang Group Co., řekl reportérům, že Fisker připravuje nový model. Na trhu by se měl objevit v roce 2017.

Co se týká výroby plug-in hybridu Fisker Karma, ten prý podle současného šéfa značky potřebuje "vychytat mouchy". Pin Ni, šéf americké části skupiny Wanxiang, doslova řekl: "Často říkám, že ve Wanxiangu si můžeme dovolit dělat auta, ale nemůžeme si dovolit dělat špatná auta."

Je pravděpodobné, že "novým" modelem, který mají současní zástupci firmy na mysli, by mohl být malý plug-in hybrid Fisker Atlantic.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Hyperloop

No to jsem na to zvědav, aby to nedopadlo jako s čínským pokusem oživit Saab, který taky není zrovna moc úspěšný.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil