Test elektrického dálníku E-Tracer, který skončil špatně + video

Jan Horčík - 11 Listopad 2010

Novinářka Susan Carpenter z LA Times si chtěla vyzkoušet jízdu jedním z vítězných vozítek soutěže , elektrickým . Ačkoliv jde o zkušenou testerku, konstruktéři přeci jen tušili šotka, a tak stroj raději vybavili vodícími kolečky. Nejspíš věděli proč!   

Problém dálníku je totiž v tom, že jde de-facto o , která je zároveň celokapotovaná. Nemůžete tedy postavit nohy na zem. Pro rozjezd má samozřejmě vodící kolečka, která lze při dosažení dostatečné rychlosti zatáhnout. Pak už vám ale není pomoci.

Novinářka z LA Times tak nakonec skončila jako spolujezdec (nutno dodat, že se s celou záležitostí poprala se ctí, viz. video). Řízení se ujal šéf společnosti Peraves Roger Riedener, který ji provezl po závodním okruhu Toyota Speedway a ukázal co všechno E-Tracer dovede.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Zkušená testérka by se tímto způsobem nesvezla ani na motorce. Zatočit doleva a čekat, že opravdu pojedu doleva nejde ani na motorce.
Kdo nechápe, tak ať zkusí jet rovně jen na kole a pak zatočit tak prudce jako redaktorka doleva. V tu chvíli bude ležet vpravo.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Čo je to za blábol? Podobné stroje sú vždy vybavené vodiacimi kolečkami pre rozjazd. Kolečká sa automaticky vyklápajú aby sa do stroja dalo nastúpiť.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Podívej se na video a pochopíš.
Když sedá do dálníku ona, tak tam jsou jedny navíc.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

zvlasne, hovori ze jazdila na motorkach ale sama vie ze ako na motorke aj na bicykli (a lietadle) sa neda stat len tak, musi byt v pohybe aby bolo stabilizovane..

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ona nestála. Špatně zatočila. Na videu je vidět, jak zahne doleva a čeká, že dálník zahne doleva, ale ten sebou šlehna vpravo, protože reportérka neumí dálník řídit - a ono to vůbec není jednoduché. Musí se to člověk naučit.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?