innogy dokončila převzetí CNGvitall, má největší síť CNG plniček v zemi

redakce - 01 Červenec 2019

S 59 lokalitami se innogy stala provozovatelem největší sítě CNG plniček v ČR. Nejnovějším přírůstkem je plnička na parkovišti v Dřevčické ulici v pražských Malešicích vedle sídla innogy. K 1. 7. 2019 společnost CNGvitall ukončí činnost, její aktivity přebírá innogy Energo

K 1. 7. 2019 společnost CNGvitall ukončí činnost, její aktivity přebírá innogy Energo. Zákazníci nyní mohou využívat všech výhod největší celostátní sítě plniček innogy.
foto: innogy

Současně byla dokončena integrace společnosti CNGvitall, která k 1. 7. 2019 ukončí činnost a veškerá práva a povinnosti přejdou na innogy Energo jako nástupnickou společnost.

„Máme za sebou několik náročných měsíců, kdy jsme přebírali zaměstnance, technologie, řešili IT systémy. Klíčové pro nás bylo, abychom dobře zvládli zavedení všech zákazníků CNGvitall do našich systémů. Ode dneška tak jsou zákazníci CNGvitall nově zákazníky innogy. A všichni naši zákazníci už nyní mohou naplno využívat výhod široké sítě CNG plniček innogy,“ uvedl Zdeněk Kaplan, CEO innogy Energo.

Právě akvizice CNGvitall dopomohla innogy vedle vlastního budování plniček k pozici jedničky na trhu. „V posledních třech letech jsme do rozvoje naší sítě masivně investovali, navíc se nám před půl rokem podařila strategická akvizice CNGvitall. V tuto chvíli se budeme zaměřovat hlavně na bílá místa na mapě. Nové plničky budeme stavět v lokalitách, kde ještě vidíme potenciál, nebo tam, kde budeme mít zajištěnou klientelu a odběr,“ dodal Z. Kaplan. Do konce roku firma plánuje otevřít plničky v Přerově, Šumperku, Třebíči a Mníšku pod Brdy.

innogy Energo se nechce profilovat na trhu pouze jako prodejce CNG, ale také jako výrobce a dodavatel plnicích stanic.

„Technologii plniček si sestavujeme sami. Jsme proto schopni navrhnout a dodat technologii plničky všem zájemcům, kteří chtějí mít vlastní stanici, ať už veřejnou nebo pro svoje interní potřeby, a zároveň jim k tomu poskytnout potřebný servis,“ uzavřel Z. Kaplan.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Nyní by nebylo od věci vybavit každou plničku, kde je možné stání, rychlonabíječkou. Nebo wallboxem. Asi to musí mít slušný příkon, když tenhle bobek má třífázový elektromotor 5,5 kW a to tlačí jen 80l/200bar neskutečných 68 minut http://www.cng-technika.cz/akce

---

Elektromobily Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 82 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý pro ženu, najeto 36 tis. km (50 celkem), elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000, p ...

Obrázek uživatele PaRi

Kolik jim dáváte?


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?