Elektromobily Hyundai, vodíkové Nexo i Škoda Vision iV v Praze na náplavce

Jan Horčík - 26 Srpen 2019

Pražská náplavka bude ve dnech 29.8. - 1. 9 hostit třetí ročník výstavy "Auta na náplavce". K vidění budou mimo jiné pokročilé elektrické vozy Hyundai a Škoda Auto, včetně vodíkového modelu Nexo či Vision iV.auto elektromobil Škoda Vision iV

Elektromobil Škoda Vision iV je předobrazem elektromobilu, který by Škoda Auto chtěla uvést na trh možná už v roce 2021.
foto: Škoda

Na pražské náplavce budou i letos k vidění žhavé automobilové novinky na českém trhu. Výstava znovu proběhne na obou březích Vltavy v prostoru mezi Palackého a Železničním mostem.

Prostředí je zde kouzelné a vzhledem k právě probíhající výrazné rekonstrukci Rašínova i Hořejšího nábřeží by mělo být ještě kvalitnější. Výstavu pořádá časopis Svět motorů. Vstupné je zdarma.

Stánek automobilky Hyundai se bude moct pochlubit vodíkovým autem Nexo, které přijede údajně po vlastní ose až z Bruselu. K vidění budou také modely Hyundai Kona Electric a Hyundai Ioniq Electric.

V pátek 30. 8. 2019 budou od 19:00 na hlavním pódiu letošní Československá Miss, Česká Miss a Miss Slovensko. Po jejich vystoupení se bude možné na stánku Hyundai s vítězkami soutěže krásy také vyfotit.

V sobotu 31. 8. 2019 budou od 15:00 na hlavním pódiu zástupci české fotbalové reprezentace v čele s trenérem Jaroslavem Šilhavým, kteří se poté přesunou na stánek Hyundai, kde bude možné vyhrát vstupenky na zápasy české reprezentace, podepsané dresy či plakáty.

V průběhu celé akce bude také možnost vyhrát zážitkovou jízdu v závodním speciálu Hyundai i20 R5 s Ondřejem Bisahou, hlavním pilotem Hyundai Lenner Sport. Do soutěže se může zapojit každý zodpovězením soutěžních otázek u hostesek Hyundai.

Kromě Hyundai se samozřejmě akce zúčastní také řada dalších automobilek, včetně Škoda. Na jejím stánku bude k vidění očekávaný koncepční elektromobil Škoda Vision iV.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Anonym123

prídel hjundajov je ...
zato dajú reklamný článok:
https://autonaelektrinu.cz/aktuality/461-hyundai-nexo-je-na-ceske-silnice-pripraveno-infrastruktura-na-nej-jeste-ne

je čítam ako DODALI BY SME TISÍCE ÁUT, ale bohužiaľ, nepostavili ste čerpačky. medzi nami - čo povedia, keď niekto čerpačky postaví a otvorí?

Obrázek uživatele Kuk

off
Solárnu strechu Tesla si už môžu rezervovať aj Slováci
https://www.teslamagazin.sk/solarna-strecha-tesla-slovensko-rezervacia/

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele Franta Koudelka STS CHvojkovice Brod

Vision iV je pomalu sprostý slovo co :)) nj to je tak když se kostruktéři korupčně uplácí aby dělali že dělají páč natahovágn 2024 ;)

---

Za klima/Sněhuláky/GRÉTU/GrínDojčUWH/EX-REB/TESLU a BD ;) ČEZKO země zaprodaná, ropáků autopopelnic plná, žlutým svinstvem oplývající ;) Zpátečníky Zaprděnce a čuchače fosilního fetu budoucnost nemiluje, kdo nejde s dobou jako by DEBYL ;) 1.liga MISTŘI: Kuk/Saman/Švarc 5.kolona ROPÁCI: runner42

Obrázek uživatele Kuk

Jeden zbytečnej Vížn už tam byl loni.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil