VIDEO: neuvěřitelná akcelerace elektromobilu Tesla Model P85D

Tesla Motors před pár týdny představila vylepšenou verzi svých elektromobilů nesoucí označení Tesla Model S P85D. Hlavní novinku představuje pohon na všechna čtyři kola a razantnější zrychlení.

Marketingoví kouzelníci PR Motors vytvořili testovací dráhu jako ze sci-fi filmu.
foto: YouTube

Urputné zrychlení si mohli vyzkoušet hned po oficiálním představení auta první novináři, kteří absolutně neskrývali z nového auta nadšení. Elektromobil Tesla Model S P85 zrychlí z 0 na 100 km/h během 3,4 vteřiny.

Jako v kosmické lodi. Co říkáte?
video: YouTube

Byli jsme téměř první lidé, kteří se svezli autem. Se čtyřmi dospělými lidmi mělo auto stále úžasné zrychlení. Moje hlava byla přišpendlená do sedadla a měl jsem dokonce menší závrať, když jsem vjížděl do světelného tunelu,“ říká automobilový novinář Michael Gardner o projížďce s elektromobilem Tesla Model S.

YouTube

29 Comments on “VIDEO: neuvěřitelná akcelerace elektromobilu Tesla Model P85D”

 1. Měl jsem možnost
  Měl jsem možnost vyzkoušet P85+ a ten brutální tah je úžasný to prostě musíte zažít a P85D to už Tesla utekla všem o dva vesmíry. Když si pomyslím že tím vytrestáte kde jaký supersport když pojedete pro děti do školky… S Tesly jsem pak sednul do své 730d a připadal si jak ve středověku. Smekám hlubece před Elonem.

   1. To bych zrovna
    To bych zrovna neřek.
    Rozdíl o proti Tesle je 0,6 s. O proti Těm o 2 vesmíry dál, kde se to pohybuje ještě plus 3 sekundy.

    Takže bych řekl, že z hlediska techniky je Concept One ve stejném vesmíru jako tesla mezi osobními rodinnými auty. Protože Tesla Model S není super sport jako Concept One.

  1. Já jen až budou vaše
   Já jen až budou vaše dětí…když budou třeba přecházet přes přechod(až půjdou z té školky) včas dokázali zareagovat na tohle auto.Myslím že tenhle model bude docela rychlá smrtící zbraň(aspoň pro chodce)…ale o tom Elon Musk…pochopitelně psát nebude…

      1. Aha ja nevedel, ze vecer se
       Aha ja nevedel, ze vecer se elekrarna vypne a nejede. Jeste, ze benzin a nafta do stojanu jen tak naprsi z nebes. Hochu zjisti si jak je vyroba nafty a benzinu energeticky narocna. Pokud tobe nevadi, ze tve deti budou mit vyssi pravdepodobnost nemoci plic tak je tvuj boj, ale az pak jednou budou mit raka plic tak jim muzes s klidnou dusi rict, ze bojoval za to, aby dychali ty sra*ky.

      2. Tak za domácí úkol si
       Tak za domácí úkol si zjistěte kolik elektrické energie se spotřebuje při zpracování a distribuci benzínu a nafty a taky nám nezapomeňte vysvětlit co je tak hrozně neekologického na výrobě lithiových baterií. Tady na Hybridu vám to určitě rádi vydají.

   1. Není nic jednoduššího,
    Není nic jednoduššího, než děti odmalička cvičit. Bude to jednou jejich svět ticha. Před naší školou už se to díky slušnému počtu hybridů a jednomu elektroautu děje. Na školních akcích je pak pravidelnou atrakcí pro děti i rodiče svezení elektroautem a půjčení elektrokola.

   1. A dokonce tak hrubá chyba,
    A dokonce tak hrubá chyba, celé dvě desetiny vteřiny, a to u auta které skoro všichni máme nebo jej do vánoc budeme mít.
    Hnidopichové.
    (vím že na serveru technického rázu by takovéto údaje měly být správně, ale u hodnot tak vzdálených normálnímu provozu…)

Napsat komentář