Ve Valašském Meziříčí se na sraz elektromobilů sjelo přes 60 aut

Náměstí ve Valašském Meziříčí patřilo poslední srpnovou sobotu elektromobilům a elektrickým vozítkům. Návštěvníky čekala přehlídka elektrovozů světových automobilek, povídání s majiteli, zkušební jízdy i zábavný program pro děti.

„Ve Valašském Meziříčí dlouhodobě podporujeme dopravu šetrnou k životnímu prostředí. Také proto jsme v roce 2017 pořídili do vozového parku radnice služební elektromobil, s nímž máme výborné zkušenosti,“ řekl starosta města Robert Stržínek.
foto: ASEP/valmez.cz

autor: Radovan Burkovič

Stále oblíbenější Sraz elektromobilů na Valašsku už potřetí potěšil příznivce alternativních zdrojů energie i širokou veřejnost. V sobotu 29. srpna se od rána začali na náměstí sjíždět majitelé se svými vozy, prodejci elektromobilů, ale i elektromotorek, elektrokol, koloběžek a elektrických skateboardů.

Pořadatelé slibovali účast nejméně 50 elektromobilů a nespletli se. Počet zúčastněných převýšil šedesátku. Včetně dodávek a elektrobusu z nedalekého Nového Jičína, provozovaného firmou 3ČSAD.

Díky účasti několika vozů automobilky Tesla si mnozí vyzkoušeli zrychlení všech dosavadních modelů (Tesla Model S, Tesla Model X a Tesla Model 3) a odcházeli s pověstnými úsměvem Tesla Smile. Také si nechali ujít velmi atraktivní Tesla Dancing, který několikrát v průběhu dne předvedly Tesly Model X, jednou i synchronizovaně.

Součástí akce byly i zkušební jízdy a to nejen v elektromobilech různých značek, ale také na elektrokolech, elektromotorkách či elektrokoloběžkách, jejichž účast zajistila Asociace elektromobilového průmyslu (ASEP), která akci společně s městem Valašské Meziříčí akci už potřetí pořádala.

Sobotní program myslí hodně na děti, vyzkoušely si zdarma kromě výše uvedeného i oblíbenou jízdu na elektrokárách a hoverboardech. Stánek ASEP byl v obležení a jak Milan Rajchl, tak Radovan Burkovič a zejména Adam Rajchl, se při půjčování nezastavili.

Na prvních 50 elektromobilistů, kteří přijeli prezentovat svá vozidla do Valašského Meziříčí, čekal uvítací balíček věnovaný městem, ve kterém kromě upomínkových předmětů, malého občerstvení a stravenek na oběd našli i volné vstupy do památek a na koupaliště.

Pro Valašské Meziříčí nejsou elektromobily už dlouho žádnou neznámou. Na území města najdeme hned tři rychlonabíjecí stojany. Jak provozované legendárním elektromobilistou Františkem Kubišem a firmou Inchanet, tak od energetického gigantu ČEZ.

Nabít dokáží elektromobily už za dvacet minut. Pomalé nabíjecí stojany, vhodné pro delší zastávky nebo pobyt, pak najdeme jak u radnice, tak u nákupních center a restaurací s ubytovacími zařízeními.

tisková zpráva

166 Comments on “Ve Valašském Meziříčí se na sraz elektromobilů sjelo přes 60 aut”

 1. Radovane,držte se toho,čemu rozumíte a na čem jste si tady
  Radovane,držte se toho,čemu rozumíte a na čem jste si tady zcela jistě za ta léta vybudoval znamenitou reputaci – elektromobilitě.
  Napsal jste svůj názor na coronavirus, přestože nemá s článkem co dělat. Už si ho nechte teď pro sebe. Nic o tom odborně nevíte a urážite hodně lidí, kteří mají s touto nákazou tragické zkušenosti.

   1. Protože většina z nich zná někoho, koho sejmula
    Protože většina z nich zná někoho, koho sejmula obyčejná každoroční chřipka jako poslední hřebíček do rakve. Drtivá většina lidí nezná nikoho, kdo by umřel v souvislosti s koronavirem.
    Já mám z doslechu strýce kolegy z branže, kterého ale sejmuli zdravotníci kvůli covidu. 2x ho poslali domů s tím, že jde o rýmičku, když s tím sám dojel, potřetí to byla už rychlá záchranka a úmrtí v nemocnici. Ano, byl to člověk 80+. A jsme zase na začátku a otázka zní, přežil by další chřipkovou epidemii se stávající skladbou svých zdravotních potíží? A máme pro to opakovaně umrtvovat život 10,5 milionům občanů ČR?
    Střízlivý pohled třeba zde – Covid – podivuhodná hra s čísly – Pozitivní ještě neznamená nakažlivý nebo nemocný http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=37385

    1. ono je to tak – v taliansku miláno a bergamo mali zákaz
     ono je to tak – v taliansku miláno a bergamo mali zákaz vychádzania, skutočne preplnené nemocnice chorí na chodbách, podlahe. a to vedľa bergamskej nemocnice sú sk, cz nemocnice ako okresná poliklinika.
     tento týždeň začínali školský rok, predtým do najpostihnutejšieho mesta a bergama priviezlli nové školské lavice zaručujúce predpísané rozostupy. symbolicky vojenské nákladiaky ktoré vtedy odvážali rakvy.
     taliani sa chránia pred zavlečením vcelku dôkladne – do mestečka, kde bola dcéra prišli na výročie svadobnej cesty český pár. len čo sa vzdialili od auta, „niekto“ im rozbil okno a šľohol doklady, … chvíľu na to ako to zistili, okoloidúci právnik im doklady priniesol, starosta dal €500 a odporučil rýchlo sa vrátiť DOMOV.
     ps – dcéra tam s manželom chodieva do jeho rodného domu a aj tak sa báli, či ich tiež nevypudia.
     pps – tie hroby s obeťami c19 sú ako americké vojenské cintoríny – rovnaké biele kríže.

     1. prosím zdroj, alespoň 2, fakta, fotky, videa. Média se
      prosím zdroj, alespoň 2, fakta, fotky, videa. Média se tímhle živí už půl roku. Není důvod přestat, právě naopak.
      Podle premiéra Andreje Babiše čeká Českou republiku těžký podzim. Samozřejmě, dodávám. Však se na tom s ostatními politiky ve světě silně zasadil. Lidský život je přece to nejcennější, takže je třeba jeden každý chránit i za cenu, že kvůli tomu deset jiných lidí posléze zemře.
      Švédsko má velmi malý podíl pozitivních testů na koronavirus, pouze 1,2 procenta, což je nejméně od počátku pandemie. Švédsko přitom v současnosti provádí rekordní počet testů.
      Důvod? Švédsko má národní zdravotní agenturu z ústavy značně nezávislou na politicích.

      1. ako sem priložím videá od dcéry? bergamo, jeho cintorín s
       ako sem priložím videá od dcéry? bergamo, jeho cintorín s záľahou bielych krížov, obrovský plagát na nemocnici kde zdravotná sestra drží v náruťí taliansko (v národných fatbách), …
       aj v tom spomínanom mestečku v strede talianska sa ich ľudia pýtali „bolo to naozaj také?“
       apropos – švédsko urobilo všetko preto, aby došlo k výmene obyvateľstva. v dvoch rôznych novinách som si prečítal ako sa sestrička hrdí a v ďalších ako im chorobnosť stúpa.
       mimochodom, prečo stredoškoská sestrička sa vráti na slovensko a až tu si robí vš ošetrovateľstvo s cieľom ísť nazad do švédska? sme tu pozadu?

       1. Stačí tady dát jenom odkazy, my už si to překopírujeme,
        Stačí tady dát jenom odkazy, my už si to překopírujeme, kdo bude mát zájem.
        Propagační plakáty nás nezajímají, marketingu kolem koronaviru máme doma dost. Zajímají nás tvrdá fakta. Ne srdceryvná videa.
        Ano, ta teorie o výměně obyvatelstva funguje, i konspirační že je třeba se zbavit těch, co zatěžují důchodový systém. Znaje některé politiky a průmyslníky bych se tomu ani nedivil.
        Proč slovenská sestřička ošetřuje ve Svédku? Kvůli vyšší mzdě, lepší organizaci práce a dalším benefitům. To státní české ani slovenské zdravotnictví řízené politiky a úředníky nabídnout nedokáže. A že jsme tak hloupí a za naše daně jim ty sestřičky školíme ve jménu bezplatného školství je naše blbost.

        1. s prepáčením, ale nečítate s pochopením.
         nedám

         s prepáčením, ale nečítate s pochopením.
         nedám odkazy/prístup do mobilu, pretože to čo som písal je osobné od dcéry, nie z tlače, rozhlkasu, televízie.

         a nepýtal som sa prečo bola a po štúdiu bude vo švédsku, ale prečo sa vrátila ŠTUDOVAŤ NA SLOVENSKO!

         ps začínam chápať dlaždiča.

        2. Tak nic, no.
         A proč se kočka vrátila studovat na Slovensko?

         Tak nic, no.
         A proč se kočka vrátila studovat na Slovensko? Tak se jí zeptejte. Třeba je to ve Švédsku placené. Ne všechny vlády mají dvoustrannou dohodu, že Češi na SLovensku a Slováci v ČR studují za stejných podmínek jako místní a v místním jazyce, tedy zdarma.

        3. ja iba že nie všetko „štátne“ je naič/odsúdeniahodné.
         ja iba že nie všetko „štátne“ je naič/odsúdeniahodné.

        4. Bohužel všechno, kromě vnější bezpečnosti (armáda),
         Bohužel všechno, kromě vnější bezpečnosti (armáda), vnitřní bezpečnosti (policie) a spravedlnosti (justice), dělá stát navíc a špatně. Výsledkem je pokřivený trh a pokřivené fungování státu na všech úrovních a v uvažování lidí a dalších subjektů, kteří by měli zdravý trh vytvářet.

        5. Hlavne si nasi predci zvolili do cela statu bandu zlocincu co
         Hlavne si nasi predci zvolili do cela statu bandu zlocincu co si rikaji komuniste. To je porad znat.

        6. A ještě zhruba 3 generace si to budeme vyžírat, pokud se
         A ještě zhruba 3 generace si to budeme vyžírat, pokud se jim spojenými silami ANO+ČSSD+KSČM nepodaří diktaturu nastolit zpět. Nakročeno mají slušně. Bohužel.

        7. Bohužel to vidím stejně.
         Bohužel to vidím stejně.

   1. Jak jsem už psal… Ševče, drž se svého kopyta. Je čím
    Jak jsem už psal… Ševče, drž se svého kopyta. Je čím dál více průkazné, že tzv. vyléčení, bez rozdílu věku mají, či budou časem mít, trvalé následky. Všichni zemřelí, mladé nevyjímaje, maji buď plíce, nebo cévy, nebo obojí dle dohlížejících lékařů lékařů virem zdevastované.

       1. Ptejte se odborníků, ne mne. Já jim rád naslouchám a
        Ptejte se odborníků, ne mne. Já jim rád naslouchám a řídím se následně svým selským rozumem, neb pracuji v jiném oboru. Ale vy nepotřebujete jejich odpovědi, a oni zase ne Vaše tendenční otázky. Vše je jak má být. Buďte hlavně zdráv.

        1. A v tomto právě odborníci zcela zklamali. Pletou si pojmy a
         A v tomto právě odborníci zcela zklamali. Pletou si pojmy a dojmy. Já i Vy je potřebujeme, ale jak píše doktor Hnízdil, pozitivní není mrtvý. A za to je platíme z našich daní, v tom je ten největší průser.

        2. Váš názor, prosím, můj názor, prosím. Články dr.
         Váš názor, prosím, můj názor, prosím. Články dr. Hnízdila neznám, sleduji spíše média v zahraničí, kde také většinu roku žiji. A když v mých očích renomovaní odborníci prohlásí, že zatím nikdo neví, jaké následky virus zanechá v tzv.vyléčeném těle, nehledě na stáří, a podle pitev vychází z toho, že 100 % zanechá, tak zpozorním a chovám se podle toho. Jak se zachováte Vy, je mi opravdu, ale opravdu naprosto jedno. Každopádně jak je pevné zdraví a silná imunita jedince se pozná až když vypukne nemoc. A to platí i ve Vašem případě. Ale třeba jste nová silnĕjší rasa, nemocemi nenapadnutelná, nevím.

        3. Tak zkuste toho dr. Hnízdila načíst a zjistíte, že jsou i
         Tak zkuste toho dr. Hnízdila načíst a zjistíte, že jsou i jiní renomovaní odborníci než ti chemičtí. Prostě příroda a důraz na silného jedince. Řetěz je tak silný, jak silný je nejslabší článek. A hodně je to o Vás samotném, Vaší mysli.

        4. Ano, důraz na silného jedince, to hlásal už Adolf Hitler.
         Ano, důraz na silného jedince, to hlásal už Adolf Hitler. Já vychazím spíš z respektu k přírodě, ke covidu, k nedokonalosti lidského těla, k faktu, že covid tady bude do konce mého života. Žít musím i s faktem, že spoustě lidí na svém životě a potažmo životě jiných nezáleží. Žít a užít ! A že peníze a politika vládnou světem a nemocní a důchodci můžou klidně pojít, protože jsou pro ekonomiku jen zbytečnou a neefektivní zátěží. Umím s tím žít.

        5. A co teprve Sparťani (ne ti z letenské pláně, ale ti
         A co teprve Sparťani (ne ti z letenské pláně, ale ti staří), ti dokonce vše řešili shazováním ze skály, konečná léčba. To jen k té hitlerovské argumetaci.
         Pak tady máme jiného masového vraha s důrazem na silného jedince, určitě taky znáte. Nějaký Miroslav Tyrš zakladatel Sokola. A neměli bychom zapomenout na další jemu podobné spolek Orel.
         (ironie)

        6. Já patřím do té ohrožené skupiny věkem i nemocemi. Ale
         Já patřím do té ohrožené skupiny věkem i nemocemi. Ale beru to statečně. Vzpomněl jsem si na slova vojevůdce Friedricha Velikého. Ten když hnal vojáky do boje tak na ně křičel „Přece nechcete žít věčně vy hovada“!

        7. Radovan má bouchačku, von toho vira zastřelí stejně jako
         Radovan má bouchačku, von toho vira zastřelí stejně jako migranty co ohrožujou jeho dům. :))))

        8. Zbraň je i propiska umně s razancí umístěná do očního
         Zbraň je i propiska umně s razancí umístěná do očního důlku. Tu mi kupodivu na vstupu do parlamentu nevzali, přestože vývrtka na víno jim vadila a nepomohlo ani to, že Moraváci ji berou jako základní věc denní potřeby 🙂 Vrátili až na výstupu. Z čehož jasně plyne, že Kalousek se neožírá z vína, ale kupuje alkohol s otáčivým víčkem. Což v poslední době bývá i víno, takže se ožírá i z vína 🙂

         Ilegální migranti a jejich pašování do EU je chvilku na vedlejší koleji, stejně jako militantní islám a bombové, automobilové a útoky nožem. Nicméně policajti nasazení „na masové vrahy bez roušek v ulicích a budovách“ budou logicky chybět jinde. O co se nepostaráte sám, to mít nebudete.

        9. A na to jste přišel jak, že jste ohrožen? Protože Vám to
         A na to jste přišel jak, že jste ohrožen? Protože Vám to řekl vládou placený odporník, nějaký byrokrad a zcela jistě politruk. Ohrožen jste jen pokud je Vaše imunita slabá. Což nemá spojitost s věkem ani s nemocemi. Nemoci dokážete nemít a věk opravdu roli nehraje.
         Jinak ano, je to pro vlády celého světa nástroj ke snížení důchodových výdajů. O tom při struktuře zemřelých žádná. Na druhou stranu se dožíváme stále vyššího věku a jsme nuceni čelit tomu, co námi samými opotřebovaný organismus nezpracovává tak, jako ten neopotřebovaný. Prostě když jste se dříve v drtivé většině tohoto pásma věku nedožil, tak jste ani nemohl poznat co Vás ohrožuje a co ne. A připravit se na to.

        10. Výborně napsáno, podepisuji, ale obávám se, že tady
         Výborně napsáno, podepisuji, ale obávám se, že tady platí slova klasika: je to marné, je to marné, je to marné.

  1. Je to opravdu radost, jak koronaviristé po celém světě
   Je to opravdu radost, jak koronaviristé po celém světě blbnou a straší lidi. A člověk neví dne ani hodiny, kdy některého z nezodpovědných byrokradů nebo politruků napadne něco omezit nebo zavřít. Tu fabriku, tu školu, to kulturní stánky, tu letiště, tu hranice.
   Když už člověk na poslední chvíli koupí lístek na nějakou dopravu, protože netuší, zda pojede (včetně vnitrostátní), tak zase může uvíznout v cílové destinaci v jakési izolaci nebo se nemůže vrátit, jelikož je zavřeno nebo není čím nebo se vrátit může, ale zase sedí v izolaci doma.
   Drtivé většině lidí samozřejmě nic není, a to včetně pozitivně testovaných, eufemisticky nazývaných bezpříznakoví nebo s lehkým průběhem, čímž je myšlen obyčejný kašel a rýma nebo den s teplotou. Což je přirození obrana organismu kterou vyšší teplotou ničí bakterie a znepříjemňuje život virům.
   Tady už to zase začalo, oni tu druhou vlnu prostě chtějí. Sklady jsou plné a jak fajn se na pozadí vládne a krade. Z napůjčovaných peněz. K zblití.

   1. Když jsem viděl Váš rozhovor s electrodadem, myslel jsem,
    Když jsem viděl Váš rozhovor s electrodadem, myslel jsem, že se se ve Vás tady mýlil – omlouvám se nemýlil…pokud máte pocit, že koronavirus problém není, doporučuji jet tato moudra kázat do Indie, Brazílie, USA, či Austrálie – jistě je rádi uvítají a v podstatě na takového evangelistu čekají

    1. Každý národ i rasa to mají jinak, ve vztahu ke koronaviru.
     Každý národ i rasa to mají jinak, ve vztahu ke koronaviru. Je to dáno i zdravotním stavem populace, stravovacími návyky, nemocností obecně. Třeba v Itálii byl docela problém ze 2 důvodů, jednak velké rodiny a hodně opravdu starých lidí, druhák rezistence na antibiotika, která jsou prodejná bez předpisu. Také Slované jsou méně náchylní na koronavirus než Germáni a Anglosasové.
     Ale základ je všude stejný. Oslabená přirozená imunita, špatný životní styl a znečištěné životní prostředí, špatné jídlo a pití, stres, strach (ty 2 prokazatelně oslabují imunitu), sociální vztahy. Koronavirus nikdo neporazí, ten tady s námi žije jako tisíce dalších bakterií a virů. Stejně, jako je naše tělo prošpikováno špatnými věcmi, jen díky imunitě se nedokáží prosadit u jednoho, u druhého ano, tak je prošpikováno věcmi dobrými. Zdraví znamená rovnovážný stav. A ten hodně lidí prostě nemá a ani se o něj nesnaží.
     Ale to jsme hodně daleko od elektromobility, byť čistá domácí výroba energie pro život i pohyb, zvýšená míra soběstačnosti a nezávislosti, s tím souvisí velmi.

     1. 1) slované jsme jen asi z jedné třetiny – obyvatelé čr
      1) slované jsme jen asi z jedné třetiny – obyvatelé čr jsou, vzhledem k poloze územi, tací podvraťáci Evropy (jelikož jsou podvraťáci extrémě odolní, možná v tuhle chvíli dobře – riziko je, že na nás řada léků a postupů může zabírat pouze částečně, nebo pomaleji) – podíváme-li se na Rusko, tak to tak slavné není. mimochodem Australani a Indové od nás geneticky tak daleko nejsou
      2) každý vir se mění dle teorie mutace – tedy vir ano mutuje lokálně – nebezpečí je však v křížení mutací virů, které vzniká pohybem osob. i španělská chřipka se stala zabijákem až na podzim po křížení, kdy se původní vir nakřížil s jiným virem a z jednoho si vzal snadnou přenositelnost a z druhého agresivitu vyvolávající bouři v obraně organismu
      3) devadesát procent (myslím, že žádná, ale jistě to nevím) zásadních pandemií v historii lidstva se nevyléčilo, nicméně došlo k následujícím jevům
      – pozabíjelo to hostitele – nebylo kam se šířit
      – lidé se separovali – nebylo kam se šířit
      – samovolně to zmutovalo na „bezpečné“ formy a nedošlo k fatálnímu křízení (nebylo opět s kým)

      Tedy pokud udržíme aspoň nějak funkční život ve státech a jen omezíme zbytné cestování a výsledkem bude, že tím dostaneme tuhle potvoru do stavu, že nevytvoří zabijáka, tak mi to přijde jako rozumná cena. Navíc dneska máme v sobě každý asi 4 koronaviry a já sám za sebe předpokládám a doufám, že tohle dopadne tak, že tohle bude pátý, který všichni budeme mít, ale bude tak nějak v zásadně neškodný – na nějakou spásnou vakcínu a rychlé proočkování nevěřím (a velmi rád se v tomhle budu mýlit)

      Z pohledu životního prostžedí potom:
      ekonomika se ozdraví a stane se opět více lokální – což sníží emise a zátěž životního prostředí, cestovní ruch se opět zlokalizuje – což povede k poznání a pochopení svého okolí a zároveň nižší emise. Snížení transferu zboží omezí nadprodukci a přehnaný konzum – opět nižší emise… Protože se lidi nebudou moci pořád za něčím hnám a nebudou muset jet takový rat race, tak je šance že se do nějaké míry ozdraví i společnost a rodiny k sobě najdou opět lepší cestu v běžném život…

      A to nejlepší nakonec…zmizí další společenský statut, kdy se lidi opět začnou ptác CO jsi dělal o dovolené? a ne KDE jsi byl o dovolené?

      1. Všechno zlé je k něčemu dobré. Jen ve jménu boje s
       Všechno zlé je k něčemu dobré. Jen ve jménu boje s přírodou zabíjíme běžný lidský život. K němuž smrt patří dnes a denně, za 2 dny v ČR umře na běžné příčiny více lidí, než na koronavirus za půl roku. A o tom to je.

        1. Virus mutuje nezávisle na Vaší roušce nebo zákaze akcí
         Virus mutuje nezávisle na Vaší roušce nebo zákaze akcí nad 100 lidí. Je to jen a jen o Vaší imunitě. Španělská chřipka (ale i ta je čínská a přišla z Asie) zabíjela lidi zničené světovou válkou, hladem, podvýživou, strachem, brutálním stresem. Co více si jako viru můžete přát.
         Zajímavý článek z historie v době současné prý epidemie…… Aneb jak si z nás dělají vládní kašpaři prdel. Myslíte, že je to odvážné tvrzení? Není http://provedu.cz/ostravsky-pribeh-spanelske-chripky/ :
         – podle odhadů zemřelo na území Čech, Moravy a Slezska v roce 2018 během pandemie asijské chřipky (jak se původně jmenovala) za 2 měsíce přibližně 40.000 obyvatel.
         – podle nepřesných upravovaných statistik Ministerstva zdravotnictví ČR zemřelo na území Čech, Moravy a Slezska v roce 2020 během prý pandemie čínského koronaviru za 6 měsíců přesně 418 obyvatel.
         Za stejnou dobu bylo v ČR infikováno 22.951 a uzdravilo se 16.954, tedy 74%. Nemocných je aktuálně 5.979, tj. 24% nakažených a zemřelo jen 1,8%.
         Jinak v roce 1921 bylo v Československu, zahrnujícím i Podkarpatskou Rus, přes 10 mil. obyvatel, stejně jako dnes v ČR. https://www.natur.cuni.cz/geografie/demografie-a-geodemografie/ceska-demograficka-spolecnost/ke-stazeni/acta-demographica-xii

        2. Vy tedy neuznáváte předběžnou opatrnost, i vzhledem k
         Vy tedy neuznáváte předběžnou opatrnost, i vzhledem k tomu, že se stále neznají dlouhodobé následky?Jak jste učil svoje děti např. plavat, hodil jste je do vody, a nechal to na Darwinovi, nebo jste zvolil tu předběžnou opatrnost-postupné kroky?PS držte se radši té elektromobility, a koronu nechte odborníkům.

        3. on je drsnej, pač je z asociace (politruk amatér) a zatím
         on je drsnej, pač je z asociace (politruk amatér) a zatím se ho to osobně nedotklo, kdyby měl autoimunitní onemocnění a byli nemocní kolem něj, tak by ramena neházel….

        4. Souhlas, kdyby měl zodpovědnost za celou republiku, tak by
         Souhlas, kdyby měl zodpovědnost za celou republiku, tak by mluvil asi jinak.Já být na místě např. Primuly tak by byl připos….. strachy, abych něco nepodělal.

        5. Každý, kdo někdy dělal práci, kde když udělá chybu tak
         Každý, kdo někdy dělal práci, kde když udělá chybu tak to stojí životy, tak ví o čem to je a ví jak je těžké spát a udělat vše pro to, aby to riziko eliminoval…většina lidí to netuší a pak takhle kecá a sedí v asociacích…
         Vůbec bych nechtěl být v pozici nikoho na ministerstvu zdravotnictví, když k něčemu dojdou, doporučí a Baveš to bagatelizuje a vysmívá se tomu… to je naprosto nejhorší možná situace plná frustrace a bezmoci
         PS: nesnáším přejmenovávání lidí a politiků, ale ten parazit, co to „vede“ a kupuje si hlavy je už prostě za všema hranicema

        6. Další detailní znalec mé osoby a životního díla. Vy
         Další detailní znalec mé osoby a životního díla. Vy jste se asi hledali s kkk, že?

        7. Á pisálek mne asi osobně léta zná. Že má hned jasno.
         Á pisálek mne asi osobně léta zná. Že má hned jasno. Gratuluji k perfektnímu dálkovému psychologickému profilu.

        8. Vy máte nějaké odborné zkušenosti s koronavirem a osobní
         Vy máte nějaké odborné zkušenosti s koronavirem a osobní zodpovědnost, pokud ne tak jsou ty vaše výroky pouze silácké řeči po pěti pivech.

        9. Nemám, stejně jako je nemá drtivá většina lidí v ČR,
         Nemám, stejně jako je nemá drtivá většina lidí v ČR, 10,5 milionu. Protože nikde žádný není. Kromě televize, rozhlasu, tisku a internetu.
         Osobní zodpovědnost mám za desítky lidí, donedávna (taky práce vlády s agentem Burešem a mladým socanem v čele) za několik set denně. Ale nestěžuji si, užívám si té menší odpovědnosti.

        10. Tak to laskavě nechte na odbornících.Vy máte osobní
         Tak to laskavě nechte na odbornících.Vy máte osobní zodpovědnost za zdraví nebo životy lidí???

        11. A oni snad ano? Někdo Vás odškodní, když Vám zemře
         A oni snad ano? Někdo Vás odškodní, když Vám zemře příbuzný? Nebo toho odporníka zastřelí pro výstrahu za úsvitu?
         A ano, jako jednatel firmy bohužel zodpovědnost za lidi a jjich životy mám. Za všechny zaměstnance podle Zákoníku práce z dob socialismu. protože podpisem Pracovní smlouvy se stáváte nesvéprávným debilem (v medicínském slova smyslu) a za vše, co se Vám stane, může firma a její vedení. Finančně i trestněprávně. Ledaže se nějak vyviní, což se obvykle nepodaří, protože podle optiky soudu jste ta slabší strana.

        12. Mají minimálně politickou, a může dojít i na tu
         Mají minimálně politickou, a může dojít i na tu trestní.Takže máte v rukou životy svých zaměstnanců i mimo pracovní dobu?Nepřeháníte to trochu?

        13. Byrokrad a politickou? Politruk a odpovědnost? Samý
         Byrokrad a politickou? Politruk a odpovědnost? Samý protimluv. Zavřený byl za 30 let jen socan Svoboda za tunelování Liberty a socan Rath za krabici od vína se 7 melouny. Jinak socani jsou ve vládě přímo, podporovaní komančskými hlasy a ANO je plné socanů bývalých.

         I mimo pracovní dobu, dokud neopustí bránu fabriky a není z toho jen cesta do a z práce. Takže i cestou k bráně, pokud se mu něco stane. Nedej bože, aby se dva/dvě porvali/y. Pak mohu za zranění obou. Stejně jako mohu za to, že jeden druhého okrade. A že se ožere nebo ožralý něco způsobí, páč jsem to měl na něm poznat, pravidelně kalibrovaným přístrojem za přítomnosti svědka otestovat a vykázat z fabriky. A na pracovní cestě od okamžiku, kdy použije první nařízený dopravní prostředek. Tedy i pěškobus jakmile vyjde z branky domu. Mimo pracovní dobu ne, pokud se neprojeví něco z práce – zatajený pracovní úraz nebo drobné poranění, případně nemoc z povolání. A to bohužel fakt nepřeháním.

         Jinak ručím 24 hodin denně 7 dní v týdnu, páč naši lidi dělají na směny v kolotoči. I teď, když Vám tohle píšu.

        14. Takže ochranné pomůcky na pracovišti se u vás
         Takže ochranné pomůcky na pracovišti se u vás používají, nebo na to kašlete a používáte argument cituji:Všechno zlé je k něčemu dobré. Jen ve jménu boje s přírodou zabíjíme běžný lidský život. K němuž smrt patří dnes a denně, za 2 dny v ČR umře na běžné příčiny více lidí, než na koronavirus za půl roku. A o tom to je.

        15. Ale klucííí, nebuďte na Radovánka škaredí. Dyk je to
         Ale klucííí, nebuďte na Radovánka škaredí. Dyk je to váš guru, táta, máma, vaše všecko…. Dává lidem práci, vstává dříve než ministr Havlíček…. A na zahradě má značkový sud !!!!

        16. No vidíte, že Vám jde i chválení.
         No vidíte, že Vám jde i chválení.

        17. Pletete si to. Pracoviště je zcela něco jiného a platí
         Pletete si to. Pracoviště je zcela něco jiného a platí zde Zákoník práce a posouzení rizik. Takže jiný režim.
         To co citujete je běžný přístup vyrovnaného neustrašeného svobodného jedince, ne ovčana. Navíc podložené čísly z vlády a jejích úřadů.

        18. Nedělejte, že nevíte co jsem vám naznačoval.
         Nedělejte, že nevíte co jsem vám naznačoval.

        19. Tak vám napovím ne/respektování odborníků, jasně
         Tak vám napovím ne/respektování odborníků, jasně každej správnej čech rozumí všemu.Závěrem, myslíte si, že izraelci jsou podělanej národ?

        20. Nerespektovaní vládních odporníků placených prolhanou
         Nerespektovaní vládních odporníků placených prolhanou vládou vedenou estébákem a podporovanou u koryta estébákem. To máte na mysli, že? Žádný odporník, natožpak vládou uplacený a plácající nesmysly a zavádějící chaoticky nesmyslná opatření bez vyhodnocení dopadu předem a poučení na závěr – aby mohla být přijata jiná – mi imunitu nezajistí. To je čistě věc mne, jako svobodného občana. Ale chápu, že ovčani to mají jinak. Auto do servisu, ovčan do nemocnice. Nic jiného podle nich nefunguje.
         Situaci v Izraeli znám jen podle našich agrofertích médií, takže sorry jako, nekomentuji.

        21. Tak zkuste jiná media, nebo je to celosvětové spiknutí, vy
         Tak zkuste jiná media, nebo je to celosvětové spiknutí, vy jako jediný máte pravdu, a zbytek světa je mimo?

        22. A proč bych měl? Čísla jsou jasná. Na chřipku a v
         A proč bych měl? Čísla jsou jasná. Na chřipku a v souvislosti s ní zemře každoročně až 4 tisíce lidí, takové jsou rozdíly v průměrech měsíců roku vůči lednu a únoru. Korona se 4 stovkami je mi víte kde. A pokles počtu mrtvých o tisícovku za 1.pololetí 2020 oproti 1.pololetí 2019 je od ČSÚ taky jasný. A to tu žádná korona nebyla. Takže plácat můžete dále.

        23. Tak znova, izraelci jsou podle vás podělaní, když kvůli
         Tak znova, izraelci jsou podle vás podělaní, když kvůli zvyšujícím se počtům nakažených v pátek zavedou přísnou třítýdenní celostátní karanténu, během které nebudou moci lidé jít dál než 500 metrů od svého domu.?

        24. Nedával bych rovnitko mezi demencí příslušné vlády a
         Nedával bych rovnitko mezi demencí příslušné vlády a podělanosti…
         A je úplně jedno jestli je to Izrael, Slovensko nebo Švédsko…
         To už rovnou můžou všem lidem nastřelit čipy a při překročení 500m hranice dávat z toho čipu elektrošoky…

        25. To ovčanům nevysvětlíte, že je bača neochrání. Oni to
         To ovčanům nevysvětlíte, že je bača neochrání. Oni to tak mají nastavené.

        26. 1*
         Bohužel i ta ovce má v dnešní době víc svobody než

         1*
         Bohužel i ta ovce má v dnešní době víc svobody než ovčan…

        27. Tak zrovna izraelci a co se týče odhodlání a statečnosti
         Tak zrovna izraelci a co se týče odhodlání a statečnosti dost vybočují, až na ortodoxní židy, to je extrém.A dementní vládu podle mě nemají, pouze reálně vyhodnotili stav a snaží se ho řešit.

        28. A ti šašci snad nesou nějakou zodpovědnost? Prymula je jen
         A ti šašci snad nesou nějakou zodpovědnost? Prymula je jen zelený mozek co se moc rád poslouchá.

        29. Rozhodně vetší než vy, navíc něčeho dosáhl, co vy?
         Rozhodně vetší než vy, navíc něčeho dosáhl, co vy?

        30. stokrát lepší Prymula než Baveš a jeho parta
         stokrát lepší Prymula než Baveš a jeho parta

        31. Aha, takže nechápete k čemu Prymula je. K tomu, aby to
         Aha, takže nechápete k čemu Prymula je. K tomu, aby to zdánlivě odborně zastřešil a agent Bureš se mohl zříci odpovědnosti. Ostatně už to předvedl. Že za to mohou hygienici. Ne vláda, která dělá buzerační usnesení.

        32. Bliveš se sam chvali a vse je pry jeho zasluha. Ale kdyz se
         Bliveš se sam chvali a vse je pry jeho zasluha. Ale kdyz se nepovede, tak vinu nesou jini. Takovy slovensky trumpeta.

        33. Nejhezčí bylo, jak v přímém přenosu odstřelil Kena,
         Nejhezčí bylo, jak v přímém přenosu odstřelil Kena, když se ta opatření na září zdála moc tvrdá. On tam sice taky byl, taky hlasoval, ale neposlouchal a přidal se k ostatním, aby to nevypadalo blbě 🙂

        34. Absolutni vitez pri sestreleni Bliveše bylo vyjadreni
         Absolutni vitez pri sestreleni Bliveše bylo vyjadreni Vystrcila na adresu Bliveše po kritice jeho cesty na Tajwan. Uryvek z rozhovoru v HN:
         Odmítá taky slova premiéra Babiše, že je diplomatický amatér. Jsem v politice 30 let. Panu premiérovi to někdo napsal, aby to přečetl. Tak to přečetl. On toho čte hodně, dodává.

        35. A zeptejme se, proč nemá? A kolik takových znáte osobně
         A zeptejme se, proč nemá? A kolik takových znáte osobně Vy?

        36. Momentálně znám dva lidi, co to mají a několik desítek z
         Momentálně znám dva lidi, co to mají a několik desítek z jejich okolí čeká na testy, před měsícem jednoho, na jaře asi pět

        37. Já myslím, že by jste měl jít příkladem a projít si
         Já myslím, že by jste měl jít příkladem a projít si tím…protože alibisticky chytrý jste jak rádio, do vlastní zkušenosti se výborně demagogicky vykřikuje…jeden takový vykřikoval, že to je lehoučká chřipička a pak to dostal…

        38. Taky byste měl jít příkladem, když to tak všechno dobře
         Taky byste měl jít příkladem, když to tak všechno dobře víte, takže jste si tím určitě osobně prošel, včetně JIPky a jste mezi těmi uzdravenými. protože alibisticky chytrý jste jak rádio, do vlastní zkušenosti se výborně demagogicky vykřikuje…

        39. Ano prošel jsem těžkým respiračním onemocněním
         Ano prošel jsem těžkým respiračním onemocněním průdušek a plic – v 27 letech, tři měsíce jsem se z toho dostával (tzn byl jsem tři měsíce více méně po doktorech a v posteli) a půl roku jsem byl s fyzickou výkonností mimo, dodnes mám z toho následky, kdy mám prakticky trvalý zánět průdušek a nikdy jsem se zpět na předchozí úroveň fyzické kondice nedostal, takže tak trochu vím a umím si představit, co je taková drobná chřipička za svinstvo
         A věřte, že hodně přehodnotíte hodnoty a změníte myšlení, když jeden víkend máte fyzičku na XC závody na kole na horách a druhý víkend se hrabete patro k výtahu…

        40. Ano, prošel jsem těžkým bakteriologickým vysoce
         Ano, prošel jsem těžkým bakteriologickým vysoce infekčním onemocněním na střední škole, zvaným úplavice, a bacil shigela ve střevech se mě držel skoro 2 měsíce, kdy mne drželi na izolaci v nemocnici s podobně postiženými v 1 pokoji ve 4 lidech. Podobně jako po slepém střevu a měsíci v nemocnici (byˇ%t luxusně sám, protože náhodou mám příjmení jako jistá primářka, tak nechtěli riskovat, že nejsme příbuzní, jak jsem později zjistil) kvůli hojení řezu a zácpě jsem brutálně zhubnul a na původní výkonnost veslaře se už nedostal. Takže taky vím, co to je za svinstvo. Jak infekce s izolací, tak operace s komplikacemi (a u obou jsem pobyl před stanovením diagnózy na JIPce a kapácích a oblbovacích práškách). Teď na své výkonnosti taky nejsem, jen jsem úbytek výrazně nahradil. Z paluby žlutého vlsaku z koronavirem zasrané Prahy z konference pro 200 lidí směr Ostrava Radovan 🙂
         P.S. Plukovník má jasno, vinni jsou pěšáci https://zivotvcesku.cz/epidemiolog-vysvetlil-vysoky-narust-nakazenych-neni-to-vina-viru-ale-pristupu-cechu/

        41. Jednou tvrdite ze koronavirus neni a ted pisete o koronavirem
         Jednou tvrdite ze koronavirus neni a ted pisete o koronavirem zasrana Praha. Asi jste prepracovany.

        42. Pánové, přestaňte slovíčkařit, když nemáte
         Pánové, přestaňte slovíčkařit, když nemáte protiargument. Dobře víte, že Praze nařídili roušky dříve, než zbytku republiky. Na konferenci se s nimi šaškovalo jedna radost. V sále při poslechu diváci ano, ale přednášející ne, je v pozici herce či učitele = výjimka. Mimo sál ano, ale to se netýká konzumace občerstvení. V sále taky nemusíte, když si tam donesete od švédských stolů oběd. Pak při rautu úplná pohoda večer. Ale předtím všichni ocenění na pódiu v rouškách, i předávající. MHD Praha samá rouška, občas i zastávky, jinak mizivě sem tam někdo. Ale všeobecně je Praha prázdná brutálně. Na jaře bych kličkoval na sdíleném kole mezi lidmi, teď jsem jel středem a kde nic, tu nic.

        43. Vse je nejaky kompromis a urcite neni vse idealni. Clovek pri
         Vse je nejaky kompromis a urcite neni vse idealni. Clovek pri jidle musi nejak nalozit do ust a tak je asi dobre, rousku nemit. Samozrejme by v opacnem pripade prisla kritika od jineho cloveka, jak se ma clovek najist s rouskou.
         Mozna by mohlo fungovat rict lidem at pouzivaji rousky vsude tam, kde se jim jevi zvysene riziko. To by mohlo fungovat, ale take nemuselo. Spis plati to druhe. Tak nehledejte zadnou absolutni perfektnost a brante sebe i ostatni kde to jen jde.
         Bohuzel Bliveš je komicka figurka a nema plan jak to ridit. Vse je u nej chaoticke jako pocasi.

        44. Já v praze bydlím, že by byla brutálně prázdná jsem
         Já v praze bydlím, že by byla brutálně prázdná jsem nezaznamenal, fronty v obchodě stále stejné,to že v centru nejsou cizinci je fakt, ale už půl roku, tak to nedramatizujte.

        45. Včera jsem tam zase byl a opravdu prázdná. Spousta obchodů
         Včera jsem tam zase byl a opravdu prázdná. Spousta obchodů zavřená. Hospod taky.

        46. Tak asi žiju v jiné praze, do obchodu chodím denně a
         Tak asi žiju v jiné praze, do obchodu chodím denně a stále stejné, na polovinu září,kdy je řada důchodců,stále na chalupách a nastávajícímu babímu létu-dovolené, korona na to opravdu nemá vliv.Obchody se suvenýry, směnárny a hospody pro cizince v centru neberu v potaz, tam je to už půl roku viceméně stejné. Nechodil jste v mládí do nějakého dramatického kroužku, a nečetl v poslední době Jiráskovu knihu o husitství?

        47. Jejda, mame horsi nakazu nez na jare. Uz se zase tesim, ze
         Jejda, mame horsi nakazu nez na jare. Uz se zase tesim, ze duchodci budou mit exkluzivni pravo vstupu do kramu. Jelikoz Bliveš spoleha ve volbach na duchodce, tak odhaduji ze bude cele dopoledne jen pro duchodce.

        48. Lze to predpokladat. Navic maji treba pod poklickou narizeni v
         Lze to predpokladat. Navic maji treba pod poklickou narizeni v podobnem stylu i pro vstup do volebnich mistnosti vcetne jizdniho radu pro karantenisty 🙁

        49. Máte napsat rovnou, že žijete na pražském sídlišti, kde
         Máte napsat rovnou, že žijete na pražském sídlišti, kde je lidí furt stejně a do centra jste už roky nepáchnul. To není nic proti ničemu. Ostraváci mimo centrum taky do centra nejezdí a nejezdili. Tedy vyjma Stodolní a později OC Nová Karolina, ale dál ne. Není důvod.
         Já pravidelně vystupuji na hlaváku a přes Šervůd chodím nebo jezdím na kole buď směr Pavlovova nebo dolů přes Příkopy k Národní nebo na Karlák. A tam je hezky vymeteno.
         Příští týden jsem měl být odvážně v Libni (Karlínu a Libni, zdaleka se vyhni!, oblíbené pražské přísloví), ale koronaviristi zasáhli, takže situaci neporovnám.
         V červnu jsem šel třeba pěšourem na Pavlovovu z hlaváku a i auta na magistrále značně prořídla. Minulý týden jsem měl pocit opačný, viděno z pod ocasu od koně (pro neznalé vršek Václavského náměstí, jezdecká socha Sv.Václava, magistrála pod Národním muzeem).

        50. Zase jste mimo, do centra jezdím,a od jara víceméně
         Zase jste mimo, do centra jezdím,a od jara víceméně stejné, možná to nevíte, ale v centru(okolo václaváku a staromáku) bydlí stálých obyvatel oproti minulosti minimum a vaše osobní dojmy na tom nic nezmění.Na sídlištích je hodně velký rozdíl v počtu lidí (zima/léto)napovím vám: důchodci, a poznáte to i podle parkujících aut.Takže volnější centrum je danné cizinci a to už od jara a také má vliv počasí-vedra.

        51. Takže mám pravdu, lidí v centru opravdu ubylo. A to bylo
         Takže mám pravdu, lidí v centru opravdu ubylo. A to bylo taky to jediné, co jsem od začátku tvrdil.

        52. Zkuste si ujasnit fakta, kdy byla zavedena povinnost nosit
         Zkuste si ujasnit fakta, kdy byla zavedena povinnost nosit roušky a omezil a snížil se pohyb lidí, a kdy začíná jaro. Citují váš „brutální“ výrok: Ale všeobecně je Praha prázdná brutálně. Na jaře bych kličkoval na sdíleném kole mezi lidmi, teď jsem jel středem a kde nic, tu nic.

        53. A co řeší Vaše datum lunárního pojetí zimy a jara
         A co řeší Vaše datum lunárního pojetí zimy a jara (13.3. rouškohysterie versus 21.3. první jarní den), když žádná zima v Ladovském pojetí nebyla? A já jezdil do Prahy v košili, maximálně s letní bundou přes ni? V únoru například?

        54. Zkuste se zamyslet, případně udělat krok stranou.Leo měl
         Zkuste se zamyslet, případně udělat krok stranou.Leo měl pravdu asi jste přepracovaný.

        55. Skočte si do Prahy Strašnic a prohlédněte si krematorium,
         Skočte si do Prahy Strašnic a prohlédněte si krematorium, ať víte, do čeho jdete. Pokud se bojíte, zkuste to s hadrem na hubě a přes web, je to bezpečné, jen bacha na počítačové viry https://www.pohrustav.cz/krematorium-strasnice

         Protože však ve Strašnicích díky tisícům mrtvých koronaovčanů zcela jistě žehy nestíhají, tak nevěště hlavu. V Praze máte i krematorium zvířat, kde se určitě pomoci dočkáte. Ve statstikách korony nefigurují. A protože jste určitě velké zvíře, tak Vás jistě vezmou, a žehnou přednostně. https://www.krematoriumzviratpraha.cz/

         Předposranosti třikrát Nazdar! Zdar! Zdar! Zdar!

        56. Tak už vám to s tím jarem došlo co, proto tak arogantně
         Tak už vám to s tím jarem došlo co, proto tak arogantně reagujete s těmy plky o strašnicích?Už vám to tu naznačovalo víc lidí, tak ještě jednou:ševče drž se svého kopyta.Další co tomu „nerozumí“ https://www.youtube.com/watch?v=nO7oZGaNRw8

        57. Už mi došlo, že Vám jde o diskusi za každou cenu,
         Už mi došlo, že Vám jde o diskusi za každou cenu, hnidopišství a chytání se slovíček.
         Já se držím svého kopyta daleko více, než si myslíte. Proto mám zdravou rodinu a firmu.
         Je mi úplně jedno, co říká další vědec v pořadí. Protože jediné, co mne ochrání, jsem já sám a mé bezprostřední okolí. Moje a jejich imunita. Přesně ve stylu co tě nezabije, to tě posílí.
         Takže Vám ty Strašnice doporučuji, protože mentálně k ním spějete. To nemyslím nijak hanlivě, to je ve stylu Kdo chce kam, pomozme mu tam. Vy se prostě chcete bát, panikařit, bojovat s virem. Já v tomto uznávám spíše zásady aikida a sílu domnělého protivníka využít. I když pro mne virus protivník není, je to běžná součást přírody.

        58. Mě zase došlo, že něco plácnete, a pak to za každou cenu
         Mě zase došlo, že něco plácnete, a pak to za každou cenu obhajujete.Nepleťte si strach s respektem, já jsem technokrat, a beru věci jak jsou, ale respektuji názor odborníků, a na rozdíl od vás je neurážím a nezesměšňuji.A ta vaše víra v sama sebe, se vám může během „pár sekund“ zhroutit, protože některé věci prostě neovlivníte.

        59. Vyberete si zcela nepodstatnou věc mimo téma a pak se na tom
         Vyberete si zcela nepodstatnou věc mimo téma a pak se na tom točíte.
         Takže ty ustrašené ovce kolem mají vlastně všechny jen hluboký respekt k odborníkům. Jako vtip dobrý.
         Víra sama v sebe je základ lidské existence.

        60. Jako ing. v letech, který poučuje národ, by jste měl
         Jako ing. v letech, který poučuje národ, by jste měl vážit slova a přesně definovat své myšlenky.Víra sama v sebe je sklon k mesiášství a aroganci a jeden pán k tomu ještě přidával boží prozřetelnost.Já hlavně preferuji víru v ostaní lidi, a vzájemný respekt.

        61. Věřte si čemu chcete, i tomu, že jsem v letech. Lidské
         Věřte si čemu chcete, i tomu, že jsem v letech. Lidské tělo má schopnost dožít se zhruba 120 let a je jen na nás, jak se o něj staráme a zda to chceme. Takže nejsem ani v polovině, natožpak v letech. Ale to asi máte od těch respektovaných odporníků.
         Národ je nepoučitelný, proto je nucen znovu si prožívat svou historii. Jen v obměnách.
         Člověk poučitelný je. Skupina lidí je právě tak silná, jak silný je nejslabší jedinec v ní.
         Mesiášství a aroganci směšovat s vírou v sama sebe je skutečně zvláštní.

        62. Já jsem nohama na zemi, takže pro mě je směrodatný
         Já jsem nohama na zemi, takže pro mě je směrodatný půměrný věk, vy jste asi nadčlověk.Když mluvíte o historii, tak určitě znáte ty příklady viry sama v sebe a vlastní neomylnosti, že?Zrovna teď beží na prima zoom dokument o Hitlerovi, a jsou tam jeho výroky o víře sama v sebe.

        63. Promiňte, ale budu Vás muset nazvat sluníčkářem. Ti
         Promiňte, ale budu Vás muset nazvat sluníčkářem. Ti mají ve zvyku na vše vytahovat Hitlera a lidem tím nepřímo nadávat do fašistů a masových vrahů. Takže podle Vás jsou všichni malíři pokojů potencionální Hitlerové, protože i tím on byl. Zajímavé, že nevytáhnete jiné osobnosti dějin, hlásající totéž. Jinak mi už začínáte podsouvat i vlastní neomylnost. Další sluníčkářská podpásovka. A když si to pročtete zpětně, nijak jste nereagoval na jasná data ČSÚ a vlády, z kterých koronavirismus jen čiší. Další sluníčkářský systém vedení debaty.
         Tak Vám to usnadním. My nadlidé se nesmiřujeme s průměrem a věříme si. To by snad mohlo k ukončení debaty stačit.

        64. Zase jste vedle, sluníčkář opravdu nejsem, ten hitler
         Zase jste vedle, sluníčkář opravdu nejsem, ten hitler zrovna běžel v televizi a ty výroky byly, jako z vašich příspěvků, zkuste se na to podívat.Já si také věřím,a snažím se spoléhat především sám na sebe, ale znáte to přísloví „v jednotě je síla“, a celý život je kompromis.Závěrem, pokud vám někdo „plivne“ např.do jídla „ebolu“, tak jsou vám ty vaše hesla na dvě věci.A tím bych to taky ukončil.

        65. To je pane zůžená diskuze, az na úzkej sloupek….Pan
         To je pane zůžená diskuze, az na úzkej sloupek….Pan Radovan je rekl bych tak trochu esoterik ci jak to nazvat? Preji vam abyste se tech 120-ti let dozil. My ostatni se holt musime spokojit s realitou. Btw. koronac ma po bezstarostnem letu chripeckaru a rouskofobu sqele naslapnuto. Tak at se nam to vsem vyhne.

        66. Jo leze to nahoru,včera přes 3000.Souhlas, ať se nám to
         Jo leze to nahoru,včera přes 3000.Souhlas, ať se nám to vyhne, nebo to má alespoň mírný průběh a žádné následky.

        67. Uz jsme prvni v Evrope na prepocet obyvatel, kdovi jesi ne na
         Uz jsme prvni v Evrope na prepocet obyvatel, kdovi jesi ne na svete. To jsem nepocital. Pravdepodobne to bude jeste tyden stoupat, cekam prusvih i v nemocnicich. Desiva vlada tohleto. Tady v Japonsku vcera 543 novych pripadu, asi 70x min (!) po prepoctu na obyvatele. Tyhle cisla Prchal Babisovi asi nedoporuci. A Flegrovi se lidi smali. Sloupek uz je docela uzkej.

        68. To je divné, že? Když se více testuje, tak je více
         To je divné, že? Když se více testuje, tak je více nálezů, že?

         Pozitivně testovaný není nakažený, nakažený není nemocný, nemocný není hospitalizovaný, hospitalizovaný není na JIPce, a ten na JIPce není mrtvý. I když se nám politruci, byrokradi a mediální žumpa snaží dnes a denně dokázat opak.

         Hrajte si dále Covid divadlo, když Vás to baví. Nás normální nechte ale na pokoji.

        69. No ono se prave v CR moc netestuje. A presto jsou ta cisla
         No ono se prave v CR moc netestuje. A presto jsou ta cisla hrozne vysoka. Koukam ze tema koronac je pro vas nejak citlivy. Ja zadny divadlo nehraju, jen jsem napsal svuj nazor. A omlouvam se jestli jsem se vas snad nejak dotkl a vyrusil vas pokoj. Mam na to jednu radu, proste ty my komentare nectete. Jak jednoduche. Jeste dodam ze uz asi 20 let nevolim protoze to z Japonska jde dost slozite, takze ani takto uz hodne dlouhou dobu vas zivot neovlivnuji.

        70. Celé je to o ničem. Divadlo pro davy a manipulace s cílem
         Celé je to o ničem. Divadlo pro davy a manipulace s cílem vyvolat strach a polarizovat společnost obrazem vnějšího nepřítele, navíc neviditelného.
         Každý komentář tohle divadlo podporující je komentář sloužící korupční vládě socialistů a anonistů (z nichž polovina jsou bývalí socialisti), podporovaných u vlády pouze a jedině hlasy komunistů. Takže bolševický ráj to na pohled. A na to jsem fakt citlivý.
         To, že nemůžete jednoduše korespondenčně z Japonska volit, je také dílo bolševiků napříč stranami, ale převážně právě komančů a socialistů. Oni setsakra dobře ví, že emigrantský volební elektorát a lidi, co vycestovali po Listopadu 89´ a pracují a žijí v zahraničí dlouhodobě, podobně jako spousty studentů, by naklonil jazýček vah ve prospěch teoretické pravice. Třeba komanči by se do parlamentu nedostali vůbec. Bavíme se totiž o minimálně 150 tisících voličích, i když čísla nejsou jasná. Tohle je rok 2013:
         – Ministerstvo zahraničí registruje ve volebních seznamech 14 132 Čechů v zahraničí. Jsou to ale jen ti, kteří kvůli volbám váží cestu na zastupitelský úřad. V některých zemích jen diplomaté.
         – Ministerstvo práce má informace o 110 400 Češích pracujících v zemích EU. Ale nemá přehled o pendlerech, ani o podnikatelích, důchodcích a studentech.
         – VZP ke konci loňského roku registrovala 63 582 odhlášek ze zdravotního pojištění. Ty ale nejsou povinné.
         – K číslu 370 600 před čtyřmi lety došla Světová banka. Odhad ale zahrnuje i migranty, kteří se k Česku hlásí, mají ale již jiné občanství.

        71. No kdo by to byl býval řekl, že když se více testuje a
         No kdo by to byl býval řekl, že když se více testuje a procento lidí s protilátkami v těle rovněž roste, tak bude více takových. Opět se ale hovoří o nakažených, čili jako by měli lepru. A číslo kolik lidí zamířilo do nemocnice je úplný fail a hoax. Já šel včera kolem nemocnice taky a zamířil tam, koupil jsem si v bufetu jejich výborný salátek. Jen doufám, že nemají jako obchoďní centra čítač na dveřích a nejsem mezi těmi, co zamířili do nemocnice zanesen.

        72. Což je příspěvek úplně mimo mísu dosavadní diskuse.
         Což je příspěvek úplně mimo mísu dosavadní diskuse.

        73. Kdyz dojdou argumenty 🙂
         Přeji vám jen aby to nikdo z

         Kdyz dojdou argumenty 🙂
         Přeji vám jen aby to nikdo z vašeho okolí nedostal. Mějte se krásně a radši se v následujících týdnech odriznete od světa, protože se na vás bude hrnout jedna konspirace za druhou a čísla nebudou ani zdaleka souhlasit s vaším virtuálním světem. Neuvěřitelné.

        74. Argumenty jsou stále tytéž. Více se testuje = více
         Argumenty jsou stále tytéž. Více se testuje = více pozitivně testovaných. Stále stejné procento lidí je hospitalizováno s těžkým průběhem. Klesá procento mrtvých. Postupně se promořujeme.

        75. Stále stejné lži a nekompletní čísla.
         Stále stejné lži a nekompletní čísla.

        76. Dovolím si výrok jedné lékařky kamarádky k šaškování
         Dovolím si výrok jedné lékařky kamarádky k šaškování s rouškami:
         „Lidi si myslí, že jsou roušky pro p.d.l a my tu pak z nich s.r.m. magi v kostkách“…ano i tato kamarádka je nyní v karanténě a čeká na druhý test, aby mohla se vrátit dělat na covid oddělení a na pohotovost dvanáctky, protože je tam velká většina lidí v pozici pacientů, co si mysleli, že roušky jsou blbost a že je to celé fáma..

        77. A teď tu o Karkulce. Ta lékařka dělá normálně práci,
         A teď tu o Karkulce. Ta lékařka dělá normálně práci, kterou si vybrala. Žádné hromady lidí tam nemá. Aktuálně je hospitalizováno 388 lidí, máme 14 krajů, tj. v průměru 28 na 1 kraj https://www.idnes.cz/koronavirus/statistiky Pokud to naše zdravotnictví nezvládá, tak ať doktorka spálí diplom a jde si to hodit.

         Fakt už mne začínáte točit těmi hovadinami, co tady sborově opakujete. Běžte se bát a šířit si paniku a chránit se sami, ovšem nejlépe spáchejte sebevraždu. Tím se koronaviru spolehlivě vyhnete. Nás normální vynechte.

         Žádná rouška před ničím virovým neochrání. To už víme 11 let https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/lide-skupovali-rousky-ty-ale-pred-chripkou-neochrani-tvrdi-odbornici.A090509_123125_domaci_anv A máte tam i vyjádření plukovníka všechny ochráním Primerose.

         Který by nyní nejraději všechny zase zavřel do izolace a přikládal jim respirátory snad už na všechny tělesné otvory. Prostě sen každého bolševika https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/venezuela-koronavirus-covid-19-pandemie-nakaza-infekce-karantena-izolace.A200915_154653_zahranicni_dtt

        78. Když jste tak chytrý – jistě víte kolik je testů…. a ty
         Když jste tak chytrý – jistě víte kolik je testů…. a ty asi někdo zpracovává a dělá…nebo myslíte, že se odebírají sami a že se sami vyhodnotí…a platí – vcelku rozumě, že pokud to dostane někdo na směně, jdou všichni a jaksi jim nestačí jeden negativní, mají požadavky na dva…
         Ale chápu byznys pracovních agentur je v ohrožení.. a nikdo o byznys přijít nechce – to je také přirozené..

         A ano rouška stroprocentně neochrání a nemoci nezabrání, ale pokud se dva potkají a každá rouška sníží virovou nálož i jen o dvacet procent – to je dohromady 40 procent a to může být rozdíl mezi příznakovou a bezpříznakovou situaci nebo mezi těžkým a mírným průběhem a to už význam má ne?

        79. Víte jistě, co říkal jistý oblíbený doktor ze seriálu
         Víte jistě, co říkal jistý oblíbený doktor ze seriálu Nemocnice na kraji města o blbosti. Tak jste se trefil. A zpatlal páté přes deváté.

         A jen pro info – my konkrétně na koroně zcela nechtíc brutálně vyděláváme a budeme zřejmě i brutálně danit daní z příjmu. Ostatně díky DPH se už tak děje šestý měsíc. Ale to nemůžete pochopit.

        80. Tak si vytvořte velké rezervy pro budoucnost…budou se hodit
         Tak si vytvořte velké rezervy pro budoucnost…budou se hodit

        81. Pane, podnikám 31.rok v tomto zmršeném postkomunistickém
         Pane, podnikám 31.rok v tomto zmršeném postkomunistickém bolševickém korupčním prostředí. Nemít rezervy, padl jsem v prvních letech, kdy mi jistý polostátní podnik dlužil třetinu ročního obratu. O tom totiž podnikání je, vytvářet rezervy na horší časy.

        82. Náhubek je hlavně ideální množírna všech škodlivin co
         Náhubek je hlavně ideální množírna všech škodlivin co lidi vydechuji…
         Zkuste nasadit roušku jakémukoliv zvířeti…
         Zvířata holt nejsou tak blbá a zotročená jako lidé…

        83. Já osobně s covidem nikoho neznám a neznám nikoho kdo by
         Já osobně s covidem nikoho neznám a neznám nikoho kdo by znal někoho s covidem.

        84. Já osobně taky neznám nikoho kdo má španělskou chřipku,
         Já osobně taky neznám nikoho kdo má španělskou chřipku, nebo pravé neštovice.

        85. Předposranost opravdu neuznávám. To o čem píšete –
         Předposranost opravdu neuznávám. To o čem píšete – plavání – je výcvik. To pletete hodinky a holínky, i když se oboje nasazuje, není to totéž.

        86. A v čem je rozdíl?Nechat tomu volný průběh, nebo to
         A v čem je rozdíl?Nechat tomu volný průběh, nebo to ovlivňovat?

        87. Volný průběh. Jako Švédsko. Podle premiéra Andreje
         Volný průběh. Jako Švédsko. Podle premiéra Andreje Babiše čeká Českou republiku těžký podzim. Samozřejmě, dodávám. Však se na tom s ostatními politiky ve světě silně zasadil. Lidský život je přece to nejcennější, takže je třeba jeden každý chránit i za cenu, že kvůli tomu deset jiných lidí posléze zemře.
         Švédsko má velmi malý podíl pozitivních testů na koronavirus, pouze 1,2 procenta, což je nejméně od počátku pandemie. Švédsko přitom v současnosti provádí rekordní počet testů.
         Důvod? Švédsko má národní zdravotní agenturu z ústavy značně nezávislou na politicích.

        88. Tak ještě jednou:::Vy máte nějaké odborné zkušenosti s
         Tak ještě jednou:::Vy máte nějaké odborné zkušenosti s koronavirem a osobní zodpovědnost, pokud ne tak jsou ty vaše výroky pouze silácké řeči po pěti pivech.

        89. No vzhledem k tomu, že jsem ode dneška s prckem v
         No vzhledem k tomu, že jsem ode dneška s prckem v karanténě – nějaká Baveš tvrdila, že roušky ne, že odborníci pomýlili a ejhle máme tu ve škole covid, děti v preventivní karanténě a samozřejmě kontakt napříč generacemi byl, tak už mi to jako ta vámi napsaná prdel nepřijde, ale možná si o tom zatím hezky povídáte v nějaké asociaci…

        90. Zavřeli Vám školu a zeptejte se proč? Co tím vyřešili?
         Zavřeli Vám školu a zeptejte se proč? Co tím vyřešili? Koho tím ochránili? Co se tím změnilo? Jak to přispělo k „boji“ s koronavirem? Co tím získal Váš prcek? K čemu je celá ta koronahysterie dobrá?
         Jste postižený opatřeními koronavlády a budete se vozit po mně, který Vám říká, že je to soubor nesmyslů. Zvláštní.

        91. Protože to za soubor nesmyslů nepovažuji – to můžete
         Protože to za soubor nesmyslů nepovažuji – to můžete považovat vy, co se s tím nesetkáváte. Roušky tu měly být zpět dávno – min v půlce srpna, ale to se alibisticky nehodilo…ani vládě, ani těm, co nechápou, že to nějaký problém je..
         a po vás se nevozím, jste 4 člověk z ASEPu se kterým nějak komunikuji…a nepřekvapujete kvalitou (krom rozhovoru s Electrodadem) prostě asep…povídám si povídám a když je něco konkrétního kličkovat..a plakat, že se po nich někdo vozí…případně utíkat z projektu..

         Mimochodem, když je to politická manipulace, tak v té konspirační teroii myslíte, že se domluvili politici celého světa? Proč by se velké firmy dobrovolně uzavírali a připravovali o zisk, jak ženou lidi na HO a přitom snižují efektivitu – protože je tam řada lidí, co pro ně HO není a udělají si z toho dovolenou?
         Proč celosvětové korporáty zakazují přejíždění mezi pobočkama i za cenu zpoždění projektů? Myslíte si, že dělají si sami takové problémy, že si neudělali analýzy skutečnosti? Proč se omezuje po celém světě?

        92. 10,5 milionu lidí. 56.000 mrtvých za první pololetí, jako
         10,5 milionu lidí. 56.000 mrtvých za první pololetí, jako plus minus každý rok. A kovbojka se dělá kvůli 400.
         Rouška nikoho neochrání, ochrání vlastní imunita. Nikde nevidím výzvy k ní.
         Podle premiéra Andreje Babiše čeká Českou republiku těžký podzim. Samozřejmě, dodávám. Však se na tom s ostatními politiky ve světě silně zasadil. Lidský život je přece to nejcennější, takže je třeba jeden každý chránit i za cenu, že kvůli tomu deset jiných lidí posléze zemře.
         Švédsko má velmi malý podíl pozitivních testů na koronavirus, pouze 1,2 procenta, což je nejméně od počátku pandemie. Švédsko přitom v současnosti provádí rekordní počet testů.
         Důvod? Švédsko má národní zdravotní agenturu z ústavy značně nezávislou na politicích.

        93. Ok, takže jste pro to pustit tedy poslední dotaz – jste
         Ok, takže jste pro to pustit tedy poslední dotaz – jste ochoten jít příkladem a dobrovolně podstoupit nákazu? Smysl má jedině odpověď Ano/ne

        94. Ta čínská španělská chřipka zabíjela, protože se
         Ta čínská španělská chřipka zabíjela, protože se zkřižila – což je další fáze dle teorie mutace a skřížila se se zabijákem v někom..výsledek byl snadná přednositelnost z jednoho viru a vysoká agresivita z druhého viru. Ano vir mutuje tak jako tak, ale čím víc a snáz ho rozšířím, tím větší je pravděpodobnost, že potká v někom někoho s kým se dobře zkříží a čím rychleji nakazí víc lidí, tím rychleji zmutuje – tzn zvyšuje se riziko že vakcinace bude na neadekvátní verzi.
         To, že tu máme vši a chtělo by to odvšivit je pravda a to co předvádí je tragédie – akorát to dává větší prostor pro spekulace a víc se kolem toho může švejkovat, ale tohle není jen u nás, je to po celém světě..pustili to snad jen švédové

        95. Podle premiéra Andreje Babiše čeká Českou republiku
         Podle premiéra Andreje Babiše čeká Českou republiku těžký podzim. Samozřejmě, dodávám. Však se na tom s ostatními politiky ve světě silně zasadil. Lidský život je přece to nejcennější, takže je třeba jeden každý chránit i za cenu, že kvůli tomu deset jiných lidí posléze zemře.
         Švédsko má velmi malý podíl pozitivních testů na koronavirus, pouze 1,2 procenta, což je nejméně od počátku pandemie. Švédsko přitom v současnosti provádí rekordní počet testů.
         Důvod? Švédsko má národní zdravotní agenturu z ústavy značně nezávislou na politicích.

   2. Doufejme ze bude brzo ta vakcina a uklidni se to. Sam na to
    Doufejme ze bude brzo ta vakcina a uklidni se to. Sam na to mam trochu jiny nazor. Jde o to ze se stale jeste poradne nevi jake muze mit infekce koronou nasledky a hlavne proti chripce ma daleko vetsi nakazlivost. Nikdo by asi nechtel aby se v jeho meste nebo vesnici opakovala situace ktera panovala v Bergamu zacatkem letosniho roku. Treba Svedsko sice zadna drasticka opatreni nezavedlo ale lidi se tam „umravnovali“ sami a jejich smrtnost je presto vic nez vymluvna. Ja nejsem odbornik, dost mych kamaradu to vidi stejne jako vy, ale jsem spis pro nejakou predbeznou opatrnost. V Japonsku druha vlna byla ale zavedla se nejaka opatreni v klubech a tak a ted to klesa, uz mame na den min nakazenych nez Cesko pri 12x vetsi populaci. Tady, ac to nebylo a neni povinne nosi 99% lidi v uzavrenych prostorach rousky a treba velka shromazdeni se neuvolnili ani pres leto. No na podzim uvidime ale Cesko ma naslapnuto spatne a pocty nemocnych se bohuzel asi zase zacnou splhat nahoru.

    1. Ano, lidé v souvislosti s koronavirem umírají na jiné
     Ano, lidé v souvislosti s koronavirem umírají na jiné svoje léčené i neléčené nemoci. Jako u každoroční epidemie chřipky. Je to otázka jejich imunity.
     Za 1.pololetí roku 2020 zemřelo v České republice 56.885 lidí, zatímco v roce 2019 to bylo 57.458 lidí. Nastal tedy pokles o 573 osob, tedy zhruba o 1%. Český statistický úřad to oznámil před 12 dny. Všimli jste si, jak je to omíláno od rána do večera ve všech mediích? Já bohužel ne… Přitom tady prý máme celosvětovou pandemii a hromady mrtvol se kupí před krematorii……

       1. takto sa mohla postaviť obhajoba tzv metanolovej aféry – v
        takto sa mohla postaviť obhajoba tzv metanolovej aféry – v bežnom roku na otravu zomiera rovnaké/vyššie množstvo ľudí.
        nedá sa vec postaviť tak ako „škoda distribútora keď sa pirátsky stiahne dielo. ak zadarmo, tak ukradnem, ak platiť, tak neprosím.

        lenže teraz sa dá veriť, že nezodpovední zvyšujú počet infikovaných.

        1. Metanolová aféra byla další práce státu, respektive
         Metanolová aféra byla další práce státu, respektive nepráce. Nikdo nevěří, že v tom nejeli celníci, policajti a další. Odsoudili jen lidi z té firmy, co to pančovala. Ve velkém.
         Takže klidně si věřte. Já chci fakta a ta hovoří proti vládě. Být pozitivně testován a být nemocen je setsakra rozdíl http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=37385

        2. No kdo by to byl býval řekl, že když se více testuje a
         No kdo by to byl býval řekl, že když se více testuje a procento lidí s protilátkami v těle rovněž roste, tak bude více takových. Jak mistrně se dělá demagogie s čísly. Ještě na jaře by všichni jásali, jak se hezky promořujeme a drtivé většině lidí nic není.
         Opět se ale hovoří o nakažených, čili jako by měli lepru. A číslo kolik lidí zamířilo do nemocnice je úplný fail a hoax. Já šel včera kolem nemocnice taky a zamířil tam, koupil jsem si v bufetu jejich výborný salátek. Jen doufám, že nemají jako obchoďní centra čítač na dveřích a nejsem mezi těmi, co zamířili do nemocnice zanesen.

        3. víte co radovane, vystrčtě frňák a jděte si jako šašek
         víte co radovane, vystrčtě frňák a jděte si jako šašek šaškovat s rouškama na konferenci s dalšíma šaškama k rautu….

        4. Když mi ji nebude Vámi milovaná bolševická vláda
         Když mi ji nebude Vámi milovaná bolševická vláda ANO+ČSSD+KSČM v jednom kuse rušit, rád tam půjdu a dokonce bez hadru na ksichtě, který nemá pro rozumem zdravé lidi žádné opodstatnění.
         Jenže ty bolševické svině mi jich zrušily za posledních 7 měsíců skoro 20. Posledních pár právě minulý a tento týden a k tomu 2 semináře navrch. Naposledy jsem na konferenci s jako rouškami a rautíkem byl v Praze, Zelené střechy. Byl to takový hybrid s předtočenými zahraničními řečníky, co se pak připojili po Skype pro následnou diskusi. Ale face to face je prostě lepší.

        5. Radovane, nemám rád Babiše a jeho partu. Je bezesporu
         Radovane, nemám rád Babiše a jeho partu. Je bezesporu hlavním viníkem situace a má spoustu spoluviníků v těšch, co si z toho dělají srandu, popírají situaci a zlehčují ji (každý, kdo má maturitu z matematiky, snad chápe, jak je těžké zlomit exponenciálu).
         Teď je třeba zabezpečit, aby systém doktorů nezkolaboval, ano lůžka budou, nebude personál. Až bude krize zažehnána je třeba Babišovi a jeho partě vystavit účet i s úroky – mimojiné nám jako občanům tohoto státu dluží půl bilionu korun. Kdo tohle dneska nechápe a zlehčuje, je nedisciplinovaný megakretén.

         Mimochodem když by jste náhodou potřeboval kvůli covidu kyslík nebo hospitalizaci (nepřeju vám to), umožníte jako odpírač a zlehčovač roušek napřed ošetřením všem okolo, co roušky používali zodpovědně, drželi distance, ale bohužel se také nakazili, nebo se poženete, aby jste byl první?

        6. Nikdo nepochopil, že se musíme promořit a že jediným
         Nikdo nepochopil, že se musíme promořit a že jediným lékem je naše imunita. Ten virus tu byl, je a bude, jako armáda dalších. Takže bavit se o nějakých zahlcených nemocnicích je vcelku nonsens. Zvláště pak, když nám (prý) padají zdravotníci. Taková základní kardinální otázka? Jak se nakazí zodpovědný zdravotník, když dodržuje všechna opatření na pracovišti i jinde, neboť je tzv. osoba poučená? Není nakažený zdravotník náhodou onen pověstný kozel zahradníkem? Nebo jsou ta opatření k ničemu a tudíž se nakazit mohl a díky své práci a styku s pozitivně testovanými musel? Politiky i zdravotník si platím ze svých krvavých daní a „pojistného“, chci proto znát odpověď.

         Vidím to asi takhle – vystrašení z koronavirové vládní a mediální hysterie, co rádi píší a mluví o nezodpovědných lidech nenosících hadr na ksichtě, ať si prosím zalezou do svých děr a tam si žijí své izolované životy. Také je možno pohybovat se venku ve skafandru, aby k nim žádný virus nemohl, a procházet dezinfekční branou před svým bytem. Pokud tak chtějí do smrti žít, jejich volba. Zatímco za 7 měsíců roku 2020 umřelo v ČR bez povšimnutí skoro 70 tisíc lidí, tak tady vyšilují ze 700. Už si konečně uvědomme, že se s námi hraje divadlo. A kupodivu čím více testovaných, tím více lidí s přítomností obranných látek proti viru, ale vláda jim říká nakažení. Zní to dobře hrozivě. Plné sklady roušek a dalšího materiálu je třeba někomu prodat. No a když to zaplatí děravá státní kasa, tak tím lépe, že? Nebo si nevzpomínáte na poslední výkřik Plukovníka Všechny Ochráním Primerose? Že testy teď budou zdarma? Tedy uhradí stát? Už nás stály minimálně 2,5 miliardy a to je pouze odhad z počtu testů a průměrné ceny 1500,- Kč, „zdravotnické“ hyeny je často šroubovaly přes 5 tisíc/osoba.

         Moje oblíbená otázka je už 7.měsíc: Kolik znáte Vy osobně mrtvých na covid nebo s covidem? A kolik – pokud fakt někoho znáte – nemělo další velké zdravotní problémy s dlouholetou léčbou?

        7. Koukám otázka je nová, minule byla kolik nakažených… no
         Koukám otázka je nová, minule byla kolik nakažených… no nic…politikaření vám jde (aspoň pracujete na správném místě)… a bohužel nejen ve vládě jsou nemehla..

         Vůbec není o tom jestli se promořovat nebo ne – vir se nás nezeptá a prostě to bude, jde o to eliminovat těžké případy a nepřepálit nemocnice…

         ale chápu máte svoji víru, o matematice nic nevíte a věrozvěstové říkají, je to v pohodě, promořit…na ostatní umírá víc lidí…testy jsou drahé a krizovej manažer na postu ministra zdravotnictví dělá nehezká rozhodnutí, která budou hodně stát.
         Ano překvapivě krizovej management taková rozhodnutí dělá a víte proč? Protože když už je takový management, tak nejdou dělat rozhodnutí dobrá, jdou dělat jen špatná a horší, protože špatně už to je – je to jen o tom mít koule vzít to na sebe a říct tudy a takhle… a samozřejmě remcalů za bukem se najde moře. Samozřejmě po odeznění krize je třeba krizového manažera odvolat a nahradit, protože jinak se z krizového řízení nedostanete.

         edit: a když s námi epidemiologové, doktoři, virologové a další (mimojiné vláda, ale to je spíš fraška, než hra) hrají takovou ošklivou hru o nemoci, proč ostatní země přijímají stejně drsná a mnohdy drsnější opatření při mnohem pomalejší rychlosti promořování obyvatel – asi spiknutí veverky z Doby ledový ne?

        8. Děkuji, že jste mi nezodpověděl na žádnou z těch
         Děkuji, že jste mi nezodpověděl na žádnou z těch kardinálních otázek. Jejich zodpovězení je přitom klíčové. Neboť půlku problému vyřešíme už tím, že víme, o čem problém je.

         Co dělají naši kašpaři mám online, všechno to strašení a házení čísly, namísto klidného řešení situace. Což není její výroba a politicko-mediální eskalace. Stejně tak kašpaři v okolních zemích. Nemá to opodstatnění ani výsledky. Stejně jako u nás.

        9. Jo tak pán je vševědoucí..a všichni jsou kašpaři.
         Jo tak pán je vševědoucí..a všichni jsou kašpaři. Ještě, že nejsem v žádné asociaci..pěkná reprezentace díky!
         Za komunistů – politruk
         Za kapitalismu – člen zbytečných asociací aleluja

         edit: a kdo ten kašpar není, kdo má správný a relevantní názor na situaci? Já jen, abych mohl odpovídat na otázky a vy jste nemohl všechny ty, které bych případně citoval označovat ve svém demagogickém záchvatu citované označovat za kašpary, protože ať vám odpovím jakkoli, pokud to nebude to, co chcete číst, tak to demagogicky zbagatelizujete označíte za manimulaci a kašpařinu.

        10. Aha tak Reflex a Peková, popravdě, čekal jsem aspoň
         Aha tak Reflex a Peková, popravdě, čekal jsem aspoň Šmuclera a jeho studie, které má k dispozici – tedy něco seriozního a aspoň jiný erudovaný názor. Ale pokud jedete v takhle konspiračních teoriích, tak se pak není čemu divit

Napsat komentář