Toyota začne vyrábět hybridní Yaris už příští rok

právě uvedla svůj nový na český trh. Na se chystá předvést další generaci využití Hybrid Synergy Drive. A už příští rok v dubnu by měla ve začít vyrábět hybridní verzi modelu .   

Hybridní Yaris půjde do prodeje zřejmě nejprve v , možná už začátkem roku 2011 za cenu kolem 18 000 dolarů. Až později se model objeví také v , a to i navzdory tomu, že hybridní automobily nejsou na starém kontinentu zdaleka tak v kurzu jako třeba v Japonsku nebo . Nicméně o výrobě je, zdá se, již rozhodnuto. Již před rokem informovaly francouzské noviny La Tribune, že továrna Toyota ve Valenciennes vyrábějící Yaris by měla začít v budoucnu vyrábět také malé . Toyota prozatím oficiální nic nepotvrdila.

Automobilka je ale již dobře známa svým plánem mít do roku 2020 v nabídce hybridní verzi každého svého modelu. Yaris je tedy dalším logickým přírustkem do party. Zřejmě se postaví do přímé konkurence proti chystané , která se taktéž naplno představí už v říjnu v .

One Comment on “Toyota začne vyrábět hybridní Yaris už příští rok”

  1. podobnu spotrebu ma moja
    podobnu spotrebu ma moja skoro 10rocna fabia 1,9tdi, na co toto robia? 😀
    maju lahke auto co nema vykon ma pomoc elektromotora, drahe „moderne“ technologie“ a auto spotrebou vobec neohuri, welcome techologia hybridu s dieselom made in Volvo! 2L na 100km

    toto je zbytocna predraženina
    lepšie kupiť yaris 1,4D

Napsat komentář