POZVÁNKA: Ekomobilita 2019 na Ústeckém autosalonu

Již osmý ročník výstavy Ekomobilita 2019 se bude konat v sobotu 28.9.2019 v areálu dílen automobilní školy v Ústí nad Orlicí.

Součástí Ústeckého autosalonu (28.9.2019), který se koná v areálu dílen Střední školy automobilní Ústí nad Orlicí, bude také výstava Ekomobilita 2019.
foto: Ústecký autosalon 2019

Výstava Ekomobilita je zaměřena na všechny alternativní pohony (elektro, , , Ethanol, Hybridy atd.) vozidel od koloběžky až po letadlo. Není vůbec důležité, jestli se jedná o tovární výrobek nebo individuální přestavbu či od základu vlastní konstrukci.

Letošní ročník výstavy Ekomobilita 2019 je součástí již 21. ročníku Ústeckého autosalonu, který navštíví každý rok 5-6 tisíc návštěvníků. Letošní ročník autosalonu je zaměřžen na francouzská vozidla.

Kdo bude mít zájem, je možnost předváděcích jízd a zájemců ze strany návštěvníků je každoročně dost. Příjezd a instalace exponátů je v pátek do večera nebo v sobotu ráno pokud možno do 8.30.

Ubytování v pátek je možné zajistit na internátu automobilní školy. Pro ubytování kontaktujte prosím mě nebo ředitele autosalonu, pana Karla Berana – tel.604 640 648.

Organizátoři také prosí všechny vystavovatele, aby pokud možno předem potvrdili svoji účast a poskytli info o vystavovaném exponátu. Je však možno přijet i neohlášeně-na poslední chvíli. Další informace lze vyžádat na emailu nebo telefonu (603 828 839) u p. Jiřího Červinky.

tisková zpráva

9 Comments on “POZVÁNKA: Ekomobilita 2019 na Ústeckém autosalonu”

 1. ale dám vám radu ftáci uotvíráci : Když už tam pojedete
  ale dám vám radu ftáci uotvíráci : Když už tam pojedete a budete znechucení haldou dízlpopelnic a šádevotroků (Ústecký autosalon navštíví každý rok 5-6 tisíc návštěvníků…) a jejich „rodinek“ 😉 tak si nenechte tamní fosilní propagandou úplně zkazit den a navštivte nad Ustím jednu parádní rozhlednu Andrlův Chlum …

  https://cs.wander-book.com/andrluv-chlum-m244.htm

  …ke který vede príma klikatá nová hladoučká dálnice 😉 hotová plochá dráha :)))

  https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=16.3841023&y=49.9636638&z=15&rc=9lgHZxXNkidgn3M8&rs=stre&rs=coor&ri=137060&ri=&mrp=%7B%22c%22%3A111%7D&rt=&rt=&xc=%5B%5D

  1. To je bohužel odvrácená tvář kombinace všech pohonů na
   To je bohužel odvrácená tvář kombinace všech pohonů na jednom místě. Ano, chodí tam narkomani závisláci čichači benzínových a naftových výparů, spáleného paliva a nově i polykači smrduté gumy v oblacích, až to člověku hlava nebere. Aneb pálení peumatik na autech či motorkách jako tady https://www.autoweb.cz/t/paleni-pneumatik/ To vše za řevu a jekotu vybuchujících válečků. A na to tam tatínci vodí svoje ratolesti.

 2. no výborně na usteckorlický šádeučilištní atošulín
  no výborně na usteckorlický šádeučilištní atošulín kde elektromobilitu doslova nesnášejí nás informujete měsíc dopředu to je teda pokrok 😉 Tam sem byl jednou a ty škodovácký ksichty 3řísměnou zrobotizovaný mozky s alternativcem u brány co vás bude přesvědčovat vo zázraku cng vochcávce klidně i na lízing a mrtě dízlprasat 1.9 TDI bez dpf na přecpaným parkovišti už nikdy více 😉

     1. to víš když už konzerví náčelník vonehdá 2017
      to víš když už konzerví náčelník vonehdá 2017 konečně vyhlásil dízlblejt po(ka)kání …

      http://www.hybrid.cz/volkswagen-se-chysta-zmenit-svet-aut-ropu-nahradi-elektrina

      …musí být součástí šádepřehlídky dízlpopelnic cng i trochu toho fjůčr vižn :))) aby nebyli za úplný debily :)))) Ale jinak 2014 ste tam teda měli pěknej voraz elektrohošánkové, skoro to vypadalO že ste ty káry zamkli a zdejchli se i díky tý anti-elektromobilní atmosféře co tam tenkrát šádevtíráci s cng vytvářeli 😉

       1. jo anebo taky parní kombaj parádně vyuzenej úžas :))
        jo anebo taky parní kombaj parádně vyuzenej úžas :)) Podstatný tam ale je ta šádeučilištní filo kerá utváří atmosféru ksichtů místní votročí populace tak moc až se divím že tam tehdá nevobjeli teslu i klíčkem když už ji stejnak natěsno přejelo pár tisíc zipů vod bundy, knoflíků vod gatí a možná i nějakej ten deštník denně ;))

Napsat komentář