Toyota Prius MPV - bude vypadat právě takhle?

Jan Horčík - 01 Listopad 2010

Japonský automobilový magazín Best Car připravil už před delší dobou vlastní grafický návrh ve kterém se snaží odhadnout jak by mohlo vypadat chystané Prius . jej odhalí v lednu 2011 na .   
hybridy Toyota Prius MPV Alpha Verso

Už delší dobu je jasné, že Toyota chce udělat z modelovou řadu. MPV, tedy víceúčelové vozidlo, bude poháněno stejným Hybrid Synergy Drive jako .

Na místě by měl zůstat i 1.8l benzinový motor, který bude ovšem vyladěn na vyšší výkon 138 koní aby si lépe poradil s větším objemem a hmotností. Rendering japonského magazínu vychází víceméně z modelu Toyota Verso na který je naroubován typický "priusácký" předek a zadek.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Prius a aj Honda Insight majú trochu málo miesta pre vyšších cestujúcich na zadnom sedadle - toto by mohlo byť riešenie.
Doporučujem pri kúpe akéhokoľvek autá pre rodinu vyskúšať si aj posed na zadných sedadlách - budete prekvapení.
Niektoré vozidlá by som ako štvor či päťmiestne ani neoznačoval.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Měli jsme možnost otestovat Prius 2010 i nový Honda Insight. Opravdu nepříjemně málo místa bylo vzadu v , u to až tak znát nebylo.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil