Mitsubishi Eclipse Cross PHEV jde na český trh, cena od 950 000 Kč

redakce - 21 Duben 2021

Už za měsíc představí české zastoupení značky Mitsubishi novinku v podobě plug-in hybridního Eclipse Cross.auto Mitsubishi Eclipse Cross PHEV plug-in hybrid

Cena Mitsubishi Eclipse Cross PHEV pro český trh bude začínat kolem 950 000 Kč.
foto: Mitsubishi

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV využívá osvědčené technologie z modelu Mitsubishi Outlander PHEV, včetně stále unikátního V2H v kombinaci s atraktivním designem kupé SUV.

„Měsíc před uvedením jsme spustili teaser kampaň, která je postavená na nové microsite, prostřednictvím které mohou potenciální zákazníci i fanoušci značky získávat první informace tomto modelu,“ říká Marek Vodička, Marketing a PR manažer Mitsubishi.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV
foto: Mitsubishi

Nový Eclipse Cross PHEV vychází z designu svého předchůdce, ale současně přináší hned několik novinek a změn. Nový design přední části s full LED technologií, přepracovaný interiér s novou grafikou přístrojů a středovým panelem včetně velkého dotykového displeje systému SDA.

Dále je to také prodloužená karoserie s atraktivní zadní částí bez děleného zadního okna a větší a variabilnější zavazadlový prostor.

Vše je doplněno systémem pohonu 4x4 S-AWC a prémiovou plug-in hybridní technologií s architekturou elektromobilu. „Souběžně s microsite začíná také bannerová online kampaň za kterou stojí kreativní tým agentury S5IVE,“ doplňuje Vodička.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Krásný auto.

Měsíc před uvedením jsme spustili teaser kampaň, která je postavená na nové microsite.

Jaka to nadherna cestina. Jeden by zvracel.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station