Mitsubishi Eclipse Cross PHEV jde na český trh, cena od 950 000 Kč

Už za měsíc představí české zastoupení značky Mitsubishi novinku v podobě plug-in hybridního Eclipse Cross.

Cena Mitsubishi Eclipse Cross PHEV pro český trh bude začínat kolem 950 000 Kč.
foto: Mitsubishi

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV využívá osvědčené technologie z modelu Mitsubishi Outlander PHEV, včetně stále unikátního V2H v kombinaci s atraktivním designem kupé SUV.

„Měsíc před uvedením jsme spustili teaser kampaň, která je postavená na nové microsite, prostřednictvím které mohou potenciální zákazníci i fanoušci značky získávat první informace tomto modelu,“ říká Marek Vodička, Marketing a PR manažer Mitsubishi.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV
foto: Mitsubishi

Nový Eclipse Cross PHEV vychází z designu svého předchůdce, ale současně přináší hned několik novinek a změn. Nový design přední části s full LED technologií, přepracovaný interiér s novou grafikou přístrojů a středovým panelem včetně velkého dotykového displeje systému SDA.

Dále je to také prodloužená karoserie s atraktivní zadní částí bez děleného zadního okna a větší a variabilnější zavazadlový prostor.

Vše je doplněno systémem pohonu 4×4 S-AWC a prémiovou plug-in hybridní technologií s architekturou elektromobilu. „Souběžně s microsite začíná také bannerová online kampaň za kterou stojí kreativní tým agentury S5IVE,“ doplňuje Vodička.

tisková zpráva

Dva komentáře u “Mitsubishi Eclipse Cross PHEV jde na český trh, cena od 950 000 Kč”

Napsat komentář