Mission E Tractor, aprílový vtípek od Porsche, se lidem líbí

Jan Horčík - 06 Duben 2018

Porsche přichystalo k 1. dubnu originální překvapení. Odhalilo nový elektromobil Mission E Tractor, který upomíná k samotným počátkům slavné značky.auto Porsche Mission E Tractor

Aprílový žertík podle Porsche: Mission E Tractor.
foto: Porsche

Porsche Mission E Tractor se měl stát podle aprílové tiskové zprávy "nejnovějším přírůstkem v modelové řadě Mission E". Ta už zahrnuje elektromobily Porsche Mission E a nejnověji Mission E Cross Turismo.

Odvážná vize zemědělství 21. století v sobě spojuje prvky původních traktorů Porsche z 50. let minulého století, digitální konektivitu a 800V nabíjecí architekturu.

S výkonem přes 700 koní měl být Mission E Tractor "nejrychleji akcelerujícím zemědělským strojem na světě", což by bezpochyby každý zemědělec navýsost ocenil. Mohl by tak "sklízet úrodu v rekordně krátkém čase" a navíc ještě bez hluku a znečištění ovzduší.

Navíc měl být doplněn novou chytrou aplikací FastFarm App, která by poskytla 24hodinové informace o počasí a farmářské fórum.

Celý nápad i design stroje ovšem vyvolal všeoběcně kladné ohlasy. Někteří se dokonce nebáli říct, že Mission E Tractor by se skutečně měl začít vyrábět, ač třeba ne u Porsche.

Porsche
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No vzhledem k tomu, že zemědělství je jedno z důležitých odvětví nejvíce závislých na ropě a bez ní by bylo zcela na huntě, resp. by se v produktivitě vrátilo ke koním, nějaký pokrok v této oblasti by byl více než žádoucí. Das Auto by tím mohlo lidstvu vrátit dloužek za rakovinomety.

Je smutný, že si dělají srandu ze zařízení, které bychom všichni ocenili.

nepochybne. kdyby bylo realizovatelne. za soucasneo stavu by na kazde obratce byl pulhodinovy prostoj kuli dobijeni.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Už někdy v 60tých letech se uvažovalo o traktorech, které za sebou budou tahat kabel.

a to zase by se mi mozna i libilo. jen uz by to nebyl uplne univerzalni stroj. ale kdyby byl kombinovan s baterkama, mozna by to i slo. na poli by oral s prodluzkou a dobijel baterky a po silnici, kde takovy vykon potreba neni a vzdalenosti, na ktere se traktory presouvaji take nejsou velke, by jel na baterky.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

a co takhle PORSCHE MISSION TIGER III ;)) na elektromotory už je mědi dost...

cs.wikipedia.org/wiki/Tiger_II

Obrázek uživatele Anonym123

I PUSKAL STANOK NA BOĽŠUJU SKOROSŤ
to sa mi vybavilo pri čítaní "nejrychleji akcelerujícím zemědělským strojem na světě".

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

To jsme se nasmály, lidové vrstvy.
Apríl je po vánocích a velikonocích další svátek, který se bude primárně zneužívat k reklamě?


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?