Hybrid.cz spouští mapu plnicích stanic CNG

Jan Horčík - 06 Leden 2012

jakožto alternativa v České republice pomalu, ale jistě roste. Nejnověji ho chce i pošta. Pro všechny řidiče , konkrétně stlačený zemní plyn, jsme proto připravili přehlednou mapu CNG stanic.mapa CNG

Mapa plnících CNG stanici bude průběžně aktualizována spolu s tím jak budou jednotlivé čerpací stanice přibývat

ZVĚTŠIT MAPU NA CELOU OBRAZOVKU

Dvojitým kliknutím na některou z ikonek CNG stanice si ji přiblížíte

V současné době na mapě najdete 34 a podrobné informace k nim, tedy adresu, otevírací dobu, možnosti placení, způsob plnění a cenu.

Během následujících týdnů, jakmile budeme mít k dispozici potřebné podklady, rozšíříme mapu také na pro a pravděpodobně i benzinky kde je možné načerpat E85.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mapka je výborná, už byla zapotřebí. Jsem z Trutnovska a chtěla bych upozornit majitele karet E.onu, že je tu ještě jedna nezaznamenaná čerpací stanice a to v Úpici v areálu OSNADA. Zkuste se na ně obrátit s žádostí o povolení zobrazení na mapce. Není ani na mapce, co jsem dostali od E.onu, což nechápu a věřím, že by to mohlo spoustě lidí usnadnit cestování.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Děkujeme za pochvalu. Vyloženě "povolení" k zobrazení na mapce si myslím není tak docela potřeba :). Mapu budeme brzy updatovat o nové CNG i dobíjecí stanice.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Dobry den. Souhlasim s ostatnimi - je velice tezke najit site CNG cerpacich stanic nejen u nas, ale i v zahranici. Chapu, ze udrzovat takovouto databazi by nebylo jednoduche. Nicmene bych rad poprosil ostatni, zda nemaji alespon odkazy na podobne mapy jako nyni spustil Hybrid.cz pro ostatni evropske zeme jako je Slovensko, Rakousko, Chorvatsko,..?

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Výborná mapa, byla potřebná. Server Hybrid.cz je také výborný, děláte dobrou práci. Děkuji za vaše informace a přeji mnoho úspěchů.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Škoda, že obmedzujete na ČR i keď zaznamenávanie celej Európy by asi nebolo také jednoduché, no zahrnutie SR by určite množstvo čitateľov potešilo ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

tiež by ma potešilo rozšírenie o SR.
ja ani netuším kde v SR máme CNG čerpačky. viem len o LPG.

Obrázek uživatele Jan Horčík

Díky za podnětné připomínky, mapu doplníme!

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?