Elektromobily na letošním Prague Car Festivalu

Již 4. ročník automobilové výstavy Prague Car Festival můžete navštívit ve dnech 29.-30. srpna na výstavišti PVA Expo Praha Letňany. V letošním roce bude poprvé součástí výstavy veletrh Gas&Electric Car Festival zaměřený na , i elektromobily.

Po premiéře v roce 2014 nebylo mnoho míst, kde mohla veřejnost na vlastní oči vidět koncept Škoda CityJet. Přijďte se podívat na tento unikát z dílen SOU Škoda Auto právě na Prague Car Festivalu 2015.
foto: SOU Škoda Auto

Na letošním ročníku již tradiční výstavy International Prague Car Festival se koná poprvé představení firem z oblasti elektromobilů. V čele bude jistě stát značka Tesla s několika verzemi elektromobilu Model S, včetně toho nejvýkonnějšího (přes 700 koní). Pro běžné ježdění ve městě a jeho okolí se hodí např. Nissan Leaf nebo Mercedes B Electric Drive.

Mezi netradiční modely patří malé vozítko značky Tazzari nebo stylový elektromobil od Hub Motors. Elektropohon nepatří ale pouze k automobilům, takže uvidíte také , elektromotokáru nebo extrémně výkonné .

Uvidíte stovky unikátních automobilů z mnoha směrů motorismu a po celý víkend bude pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program. V sekci Dream cars budou představeny lahůdky ze světa luxusních a sportovních vozů.

Sekce Racing cars nabídne ukázku několika profesionálních závodních týmů a Tuning scene ukáže nejlepší tuningové vozy z osmi zemí Evropy.

Především pro děti budou připraveny herní konzole, soutěže a jízdy na trenažerech, dospělí si mohou vyzkoušet jízdy na venkovní ploše s elektromobily a mnoha dalšími vozy. A v pozadí jistě nezůstane ani další program v podobě soutěží Miss, tomboly, focení s modelkami atd.

vlastní

Napsat komentář