Autosalon Tokio 2017: nový elektromobil Nissan Leaf Nismo

redakce - 30 Říjen 2017

Nissan představuje na letošním autosalonu v Tokiu řadu zajímavých konceptů a sériových vozů, a současně i naznačuje směr, kterým se společnost chystá ubírat.auto elektromobil nIssan leaf Nismo

Koncept Leaf Nismo má sportovní exteriér navržený divizí Nissan Nismo, která se zaměřuje na motoristický sport.
foto: Nissan

Nový koncept vytvořený s ohledem na motto Inteligentní mobility Nissan je jedním z nejzajímavějších vystavených vozů – jedná se o koncept Nissan Leaf Nismo. Celkově Nissan na autosalonu představuje 13 vozů.

Již 45. ročník autosalonu v Tokiu probíhá v areálu Tokyo Big Sight a je otevřen veřejnosti od 27. října do 5. listopadu. Tiskové dny probíhají 25. a 26. října.

Prohlédnout si můžete vše, co Nissan nabízí, a to včetně nejnovějších elektromobilů. Návštěvníci mají možnost vyzkoušet si Inteligentní mobilitu Nissan na vlastní kůži.

Koncept Leaf Nismo: Vlajková loď Nissanu

Nový Nissan Leaf byl představen v září a je vybaven nejnovější verzí technologie autonomního řízení v jednom pruhu ProPILOT.

Mimo to nabízí i systém ProPILOT Park: první technologii použitou u vozů vyrobených v Japonsku, která usnadňuje parkování automatickým ovládáním plynového pedálu, brzd, řízení, řazení i parkovací brzdy.

Další funkcí nového Leafu je e-Pedal, se kterým řidič může startovat, zrychlovat, zpomalovat, zastavit i odstavit vůz za použití jediného pedálu.

Použití závodních technologií Nismo v karoserii vozu přináší lepší aerodynamický výkon a menší nadnášení vozu bez dopadu na skvělý součinitel odporu vzduchu u modelu Leaf. V černém interiéru naleznete typické červené prvky Nismo, které vozu dodávají dravost.

Díky sportovnímu zavěšení kol a špičkovým pneumatikám nabízí koncept elektromobilu Nissan Leaf Nismo skutečně vzrušující zážitek, stejně jako na míru vyladěnému počítači, který zajistí okamžité zrychlení při každé rychlosti.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Anonym123

http://nissan.autostyl.sk/nove-vozidla/370z-nismo-24

To je spalovací Nismo.

Obrázek uživatele Anonym123

má "baterku? MÁ!
má elektromotor? MÁ! a viacero.
a taká drobnosť, že "spaľuje", aj my SPAĽUJEME (nielen tuky), ...

dal som to sem preto, že som hľadal leaf a "toto" som kútkom oka zazrel.


Nabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?