POZVÁNKA: Elektromobilita Ostrava 2016

redakce - 11 Březen 2016

Obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina Ostrava společně s Centrem bezpečné jízdy Libros Ostrava zvou na výstavu Motoshow: téma elektromobilita.auto pozvánka Elektromobilita Ostrava 2016

Výstava elektromobility se koná ve dnech 14. - 24. dubna 2016 v prostorách OC FORUM NOVA KAROLINA OSTRAVA
foto: LIBROS

Tématem výstavy budou pochopitelně elektromobily, jednostopé elektrické dopravní prostředky, jejich příslušenství, hybridní a další nové technologie ve světě Elektromobility.

Konání dvou velmi úspěšných ročníků motoristické výstavy Krásky na cestách organizátory přesvědčilo o velkém zájmu vystavovatelů i návštěvníků.

Rádi by navázali a posunuli výstavu z minulosti do současnosti a blízké budoucnosti, a umožnili tak rozšíření povědomí lidí na téma ELEKKTROMOBILITA.

Výstava se koná ve dnech 14. - 24. dubna 2016 v prostorách OC FORUM NOVA KAROLINA OSTRAVA včetně doprovodných interiérových a exteriérových programů a zkušební jízdy pro návštěvníky.

Zváno jsou všichni majitelé, provozovatelé, společnosti a nadšenci veškerých starších i nových elektrických dopravních prostředků a příslušenství (automobily, motocykly, kola, skútry, dobíjecí stanice a jiné), kteří chtějí pro výstavu zapůjčit své exponáty a prezentovat se na výstavě, seminářích, setkáních s veřejností a workshopech.

Organizační setkání vystavovatelů se uskuteční dne 17.3.2016 ve 14:00 hod., na správě centra OC Forum Nová Karolina. Své přihlášky se základním popisem svého vozidla a fotografií zasílejte na adresu: Leona Drozdová, ldrozdova@activeretailam.com, tel. 608 707 673, nejpozději 14. 3. 2016.

tisková zpráva
 
Obrázek uživatele honza.t

Díky za tip
Čekal jsem, že bude další setkání na FEI >>>
http://www.hybrid.cz/pozvanka-elektromobilni-workshop-v-ostrave
http://www.hybrid.cz/v-ostrave-byla-k-videni-prehlidka-elektromobilu

Obrázek uživatele ozana

Další akce v Ostravě:
seminář na téma elektromobil a jeho využití v běžné praxi dne
13.4.2016 v 17.00 hod. v areálu Střední školy technické a dopravní v Ostravě Vítkovicích http://www.sstd.cz/. Přednášku povede PhDr. Jiří Vlk, který je místopředsedou Asociace elektromobilního průmyslu České republiky a je hlavním vedoucím české elektromobilové reprezentace.

---

Jezdím na proud, najeto prvních 54 tisíc km. G-E STROMOS

Obrázek uživatele honza.t

Díky za tip

Obrázek uživatele Radovan

Probereme to s kolegy z FEI VŠB-TUO na Amperu, každopádně něčemu tak velkému, jako je 14 dní na OC Nová Karolina nebo průjezd Elektro maratonu s akcí na Librosu, nechceme zbytečně konkurovat dalším termínem elektro akce v dubnu či květnu. Raději podpoříme tyto akce, každý svým dílem.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 2/2014, najeto 50 tisíc km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 13 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Noo to je trefný do černý díry Ostravský šoupnout masírovačku na elektromobily. Protože jesi to nezabere tam v nejšpinavějším městě ČR kde jen trvalý pobyt v občance = trvalá invalidita, tak pak už nikde v republice :)))

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nic ti nebrání, zorganizovat něco podobného v té Tvojí díře!

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC GroupProdej pneu 100% online