POZVÁNKA: Elektromobilita Ostrava 2016

redakce - 11 Březen 2016

Obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina Ostrava společně s Centrem bezpečné jízdy Libros Ostrava zvou na výstavu Motoshow: téma elektromobilita.auto pozvánka Elektromobilita Ostrava 2016

Výstava elektromobility se koná ve dnech 14. - 24. dubna 2016 v prostorách OC FORUM NOVA KAROLINA OSTRAVA
foto: LIBROS

Tématem výstavy budou pochopitelně elektromobily, jednostopé elektrické dopravní prostředky, jejich příslušenství, hybridní a další nové technologie ve světě Elektromobility.

Konání dvou velmi úspěšných ročníků motoristické výstavy Krásky na cestách organizátory přesvědčilo o velkém zájmu vystavovatelů i návštěvníků.

Rádi by navázali a posunuli výstavu z minulosti do současnosti a blízké budoucnosti, a umožnili tak rozšíření povědomí lidí na téma ELEKKTROMOBILITA.

Výstava se koná ve dnech 14. - 24. dubna 2016 v prostorách OC FORUM NOVA KAROLINA OSTRAVA včetně doprovodných interiérových a exteriérových programů a zkušební jízdy pro návštěvníky.

Zváno jsou všichni majitelé, provozovatelé, společnosti a nadšenci veškerých starších i nových elektrických dopravních prostředků a příslušenství (automobily, motocykly, kola, skútry, dobíjecí stanice a jiné), kteří chtějí pro výstavu zapůjčit své exponáty a prezentovat se na výstavě, seminářích, setkáních s veřejností a workshopech.

Organizační setkání vystavovatelů se uskuteční dne 17.3.2016 ve 14:00 hod., na správě centra OC Forum Nová Karolina. Své přihlášky se základním popisem svého vozidla a fotografií zasílejte na adresu: Leona Drozdová, ldrozdova@activeretailam.com, tel. 608 707 673, nejpozději 14. 3. 2016.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele honza.t

Díky za tip
Čekal jsem, že bude další setkání na FEI >>>
http://www.hybrid.cz/pozvanka-elektromobilni-workshop-v-ostrave
http://www.hybrid.cz/v-ostrave-byla-k-videni-prehlidka-elektromobilu

Obrázek uživatele ozana

Další akce v Ostravě:
seminář na téma elektromobil a jeho využití v běžné praxi dne
13.4.2016 v 17.00 hod. v areálu Střední školy technické a dopravní v Ostravě Vítkovicích http://www.sstd.cz/. Přednášku povede PhDr. Jiří Vlk, který je místopředsedou Asociace elektromobilního průmyslu České republiky a je hlavním vedoucím české elektromobilové reprezentace.

---

Jezdím na proud, najeto 75 tisíc km. G-E STROMOS 7,5 let a 78 tisíc km.

Obrázek uživatele honza.t

Díky za tip

Obrázek uživatele Radovan

Probereme to s kolegy z FEI VŠB-TUO na Amperu, každopádně něčemu tak velkému, jako je 14 dní na OC Nová Karolina nebo průjezd Elektro maratonu s akcí na Librosu, nechceme zbytečně konkurovat dalším termínem elektro akce v dubnu či květnu. Raději podpoříme tyto akce, každý svým dílem.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 62 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 21 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Noo to je trefný do černý díry Ostravský šoupnout masírovačku na elektromobily. Protože jesi to nezabere tam v nejšpinavějším městě ČR kde jen trvalý pobyt v občance = trvalá invalidita, tak pak už nikde v republice :)))

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nic ti nebrání, zorganizovat něco podobného v té Tvojí díře!

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicNabíječky elektromobilů CircontrolProdej pneu 100% onlineKariéra EVC Group

Newsletter