Elektromobil Th!nk na návštěvě u premiéra. Britského.

Petr Soukup - 29 Říjen 2008

O Velké Británii je v souvislosti s elektromobily slyšet určitě nejvíce ze všech evropských zemí. Již nyní je zřejmé, že centrum elektromobilismu bude s nevyšší pravděpodobností právě tam. V pondělí přijal Gordon Brown, Britský premiér, šéfa pobočky Th!nk UK i s elektromobilem Th!nk City.

Think! na návštěvě u britského premiéra

Zdánlivě nezajímavá návštěva, kdy se premiér spolu s ministrem dopravy seznámili s norským elektromobilem s sebou nese značný mediální ohlas, který jistě pomůže elektrickému pohonu v jeho rozšíření. Ministerstvo dopravy poté přislíbilo částku 10 milionů liber jako podporu elektromobilům pro britská města.
Holt elektromobily to mají v Británii o mnoho snažší.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Přesně tak. Proto Zelení ve volbách neuspěli, nenabídly totiž nic, co by podobný problém řešilo bez pouhých restrikcí.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Oni navrhovali, jen ODS nechtěla dělat vyjímky či zvýhodnění že je to prý nesystémové....

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nehledě k tomu, že o plánování a zákonech rozhodují lidé, kteří s energetikou, technologiemi, ekologií mají jen pramálo společného. Jak může předseda Strany zelených prosazovat uhelné elektrárny a zavrhovat atom.....?
Alespoň je vidět, že se lidé nenechají opít rohlíkem a mají povědomí, znalosti a selský rozum :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

U nas se vzdycky resi jen ta buzeracni cast, ze ktere neco kapne. Takze se zavedly zavratne poplatky za prevod stareho jakoze neekologickeho auta, ale zadne vyhody pri nakupu noveho s alternativnim pohonem nevznikly, tak proc kupovat elektromobil, kdyz nejvyhodnejsi je neprodat starou sunku a jezdit s ni do rozpadnuti.


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.10% sleva na produkty EVmotionNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?