E.ON podporuje nadaci VIZE97 elektromobilem smart ed

Petr Soukup - 01 Srpen 2012

Sociální zaměření nadace VIZE97 se o další rozměr, tentokrát ekologický, rozhodla rozšířit energetická skupina poskytnutím . Klíčky od vozu včera předala v sídle společnosti na Chodově představitelům Nadace zástupkyně E.ON Eva Šelepová.

Oficiální předání elektromobilu.
foto: J.Pertáková

Společnost E.ON se rozhodla podpořit Nadaci Dagmar a Václava Havlových formou bezplatného zapůjčení unikátního elektromobilu smart fortwo ed. Zaměstnanci Nadace VIZE 97 ho budou využívat pro svou charitativní činnost. Samotný vůz byl upraven speciálně pro tuto Nadaci a je tak vyveden v tradičních barvách s logem Nadace.


Ještě složit nabíječku ...
foto: J.Pertáková

„Jsme rádi, že jsme ve společnosti E.ON našli nového partnera. Pro Nadaci VIZE 97 je velkou pomocí, že ke své každodenní náročné práci budeme moci využívat elektromobil smart ed. Velmi důležitým aspektem je pro nás také skutečnost, že se jedná o ekologický dopravní prostředek,“ řekl při předání vozu 31. července 2012 vedoucí kanceláře Nadace VIZE 97 Vangelis Zingopis.


... a jede se!
foto: J.Pertáková

Eva Šelepová ze společnosti E.ON Česká republika, která klíče od vozu předávala, dodala: „Díky spolupráci s Nadací VIZE 97 pomůžeme dále propagovat ekologický způsob dopravy, který maximálně podporujeme. Věříme, že zaměstnanci Nadace ocení především mrštnost malého elektromobilu v městském provozu a dále snadné parkování díky malým rozměrům tohoto dvoumístného vozu, které jistě usnadní jejich každodenní charitativní práci v terénu.“

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kéž bych měl také sponzora, abych si elektromobil mohl pořídit :)


e-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.