Dubajská policie jezdí v BMW i8

Jan Horčík - 13 Březen 2015

Policie v Dubaji je proslulá tím, že využívá ty nejmodernější sportovní auta. Flofila zahrnuje mimo jiné vozy , Corvette nebo Bugatti Veyron. Teď přibyl i plug-in hybrid BMW i8.auto Dubajská policie jezdí v BMW i8

Plug-in hybrid BMW i8 v barvách dubajské policie
foto: ArabGT.com

Vozový park dubajské policie by jí mohl závidět kdejaký automobilový nadšenec. Ferrari FF, Mercedes SLS-AMG, McLaren MP4-12C, Lamborghini Aventador a jiné lahůdky jsou tam "běžným" vybavením.

Nyní do flotily přibyl také v porovnání s výše uvedenými relativně levný kousek v podobě plug-in hybridu BMW i8. Prodej sportovního hybridu do zásuvky se BMW daří, stejně jako .

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Těší mne, že už těm zpovykaným šejkům díky elektromobilu nepřispívám na jejich zvrácenosti typu policejních aut Bugatti Veyron, Lamborgini či Ferrari. Je to podobná úchylka, stavící jen na ceně jejich ropy, jako krytá lyžařská sjezdovka uprostřed pouště. A prosím, neplést si to se závistí. Každý obchodník Vám řekne, že pokud k němu přijedete prodat zboží nebo službu ve drahém autě a oblečení, tak velmi dobře ví, že jejich cena bude i součástí vysoké ceny Vašich služeb či zboží.

---

Elektromobily Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 81 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý pro ženu, najeto 36 tis. km (50 celkem), elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000, p ...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Takze dalsi dil ,,Need for Speed,, budou tocit v dubaji.

Kdyby to byl elektromobil, napisu, ze jsou to pokrytci. Ale protoze to je hybrid, tak napisu, ze jsou to jen trosku pokrytci.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jenže oni nejezdí v i8 protože je úsporné. Zajímavější je, že jezdí také v Bugatti Veyron, Lamborgini, Ferrari a dalších. A to rozhodně nejsou úsporná auta. Dělají to pouze pro image, prostě aby srovnali krok s běžným vozovým parkem bohatých, kam i8 patří.


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?