VIDEO: sněžný elektroskútr Govecs

Sněžný skútr? Nuda! Chce to sněžný . Jak řekli, tak udělali. Podívejte se na video, ve kterém se sněžný elektrický skútr německé značky Govecs označovaný jako Go! S2.4 prohání v zasněžené krajině.

Sněžný elektroskútr Govecs vás v tom ani v kruté zimě nenechá
foto: GOVECS


Maximální rychlost sněžného elektroskútru Govecs Go! S2.4 je 45 km/h. S takovou ujede na jedno nabití asi 100 km. Baterie o kapacitě 3 kWh se dobije během čtyř až pěti hodin.

Točivý moment elektromotoru je až 54 Nm. První kus obdržela společnost RR Mobility, která je distributorem značky Govecs pro země Beneluxu.

Govecs

6 Comments on “VIDEO: sněžný elektroskútr Govecs”

  1. Osobně mi to připomina
    Osobně mi to připomina nedodělany skybob.Jak hlasa titulek tak k jeho naplněni mi chybi i zadni lyže nebo dvoulyže.Ač nejsem ekolog a přehnany ochrance přirody,tak vim co dokaže čtyřkolka v rukach děti zbohatliku s polni kulturou na poli.Proto si myslim,že pokud by bylo i zadni kolo vybaveno lyži nenadělalo by to tolik škody.

  2. Viděl jsem to už ráno u
    Viděl jsem to už ráno u na webu výrobce. Nevím, jestli bych si nechal rasovat skútr o hodnotě >80 000 Kč na sněhu, resp. zvyšovat pravděpodobnost, že při uklouznutí a fláknutí o strom, šutry, mě ta sranda vyjde na pěkně draho.

    Kdyby dodali ještě nějaké stabilizační lyže dozadu pro ty, kteří by na tom fakt chtěli dojíždět i v zimě, tak proč ne. Tohle je ale tak nanejvýše na (možná zábavné) blbnutí zbohatlických synků.

Napsat komentář