VIDEO: pizzu v Nizozemsku doručuje mluvící elektroskútr!

Jan Horčík - 24 Duben 2012

Elektromobily a elektroskútry jsou tiché – někdy až příliš. V budoucnu nejspíš budou jejich výrobci zákonem povinováni, aby své stroje nějakým zvukem opatřili. Domino’s Piizza, malá pizzařská firma z Nizozemska provozující vlastní elektroskútr, si řekla, že nebude na nic čekat.elektroskútr zvuk Nizozemsko pizza Dominos

Placaté Nizozemsko je ráj cyklistů - a nově možná i elektroskútrařů

Svůj elektroskútr určený pro rozvoz pizzy opatřila vtipným ozvučením, které nenechá chladným nikoho kdo náhodou s elektrickým skútrem stojí na křižovatce. Ostatně, podívejte se sami na video:

Nejen, že jde o skvělé bezpečnostní opatření pro nizozemské cyklisty a chodce, ale samozřejmě i vynikající reklamu pro firmu jako takovou.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Echm, mimochodem Domino's Pizza neni MALA pizzarska firma, a uz vubec ne nizozemska. To ze je to v Holandsku nemeni ten fakt, ze je to obrovska fastfoodova fransiza puvodem z USA. Priste si kontrolujte informace co pisete.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?