TIP: EYU E9SM – superlevná skládací elektrokoloběžka

Levná elektrokoloběžka se slušnou výdrží? Na e-shopu TomTop.com je nyní ve výrazné slevě stroj EYU E9SM.

Skládací elektrokoloběžka EYU E9SM je vybavena 200W bezkartáčovým motorem a 4800mAh lithiovou baterií, které umožňují dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h a maximálního dojezdu 12 km. Je vyrobena z hliníkové slitiny, dostatečně pevná, aby unesla jezdce o hmotnosti 100 kg. Plné nabití trvá asi pět hodin.

Nastavitelná řídítka umožňují každému jezdci si koloběžku přizpůsobit. Navíc je elektrokoloběžka lehká, váží pouze 8,1 kg, a velmi pohodlná na skladování a přepravu. Jde o skvělý nástroj pro dojíždění do školy, do práce, celkově na krátké vzdálenosti.

Měřič na řidítkách přehledně zobrazuje rychlost v reálném čase, čas a stav nabití baterie.
Jasné LED světlo zajišťuje bezpečnou jízdu ve tmě. Reproduktor o max. hlasitosti 70 decibelů poskytuje varování chodcům pro maximálně bezpečnou jízdu.

Stisknutím tlačítka brzdy snížíte rychlost, současně můžete také dupnout na zadní blatník.
Nastavitelná výška poskytuje mnoho pohodlí pro různé výšky jezdců. Skládací tělo a řídítka jsou skvělá pro úsporu místa při skladování a přepravě.

Levná elektrokoloběžka EYU E9SM. foto: TomTop.com
Levná elektrokoloběžka EYU E9SM. foto: TomTop.com

Aktuální cena elektrokoloběžky EYU E9SM v e-shopu TomTop.com činí 4099 Kč (původní cena je 12 000 Kč!). Koloběžka se dodává z evropského skladu. Další skvělé Black Friday nabídky najdete zde.

zdroj: placená inzerce

Napsat komentář