Máte chuť vyrazit na výlet? S elektrokoloběžkou budete rychlejší i efektivnější!

Elektrokoloběžky se staly v posledních letech populárním dopravním prostředkem nejen pro městské cestování. Jejich flexibilita a ekologičnost přitahují stále více lidí. To, že s nimi můžete jezdit ve městě, jistě víte, ale napadlo vás s ní vyrazit na výlet? Pusťte se do cestování novým způsobem!

Jak vybrat správný model?

V současné době se na trhu roztrhl pytel s různými modely. Jak vybrat tu nejlepší elektrokoloběžku? Vřele doporučujeme obrátit se na odborníky, kteří mají zkušenosti a přehled. Proto byste neměli přehlédnout e-shopVzdušín.cz, který nejenže nabízí širokou škálu modelů, ale zaměřuje se také na profesionální zákaznický servis a kvalitní doplňky.

Při výběru konkrétního modelu je vhodné udělat si jasno v několika věcech. Elektrokoloběžky se mohou lišit maximální rychlostí, výkonem motoru, dojezdem na jedno nabití, rychlostí nabití, nosností a dalšími vlastnostmi. Základní otázkou je, kde a jak plánujete elektrokoloběžku používat.

Pro klasické užívání ve městě se hodí především modely s lehkou konstrukcí, které mají váhu zhruba 12 kg. Kromě toho se velmi hodí skládací varianta, kdy lze řídítka sklopit ke zbytku koloběžky. To vám velmi usnadní jakoukoliv manipulaci a také uskladnění koloběžky.

Při ježdění ve městě jistě oceníte také designovou stránku dostupných modelů. Snadno můžete zvolit takový, který se bude hodit k vašemu stylu. Vybírat můžete ze sportovních minimalistických designů, ale také z variant s propracovanými barevnými prvky.

I takové elegantní modely však skrývají spoustu bezpečnostních prvků. Pokud se bojíte defektu, jsou vhodné modely s plnými, nenafukovacími koly, jaké má například elektrokoloběžka AERIUM S350 Ultra.

foto: vzdusin.cz

Nechcete se při plánování jízdy omezovat jen na město? S elektrokoloběžkami můžete vyrazit i na delší cestu, pak ale potřebujete model s dobrým výkonem a dlouhým dojezdem. Existují modely, které zvládnou na jedno nabití ujet až 100 km.

A pokud je vaše srdce dobrodruha opravdu nezkrotné a chcete si užít jízdu divočejším terénem, pak musíte koukat po modelech, které jsou na takovou jízdu uzpůsobené. Pohodlnější jízdu na nerovném terénu přinese lepší odpružení a kola s výraznějším vzorem. 

Elektroparťák, na kterého je spolehnutí

Avšak i klasické elektrokoloběžky, které najdete v portfoliu výrobce AERIUM, vám budou na cestách skvělým společníkem. Současné modely jsou vybaveny různými bezpečnostními funkcemi, jako jsou například rychlostní limity, dvojité brzdy nebo světla. Díky nim se můžete cítit bezpečně i při jízdě ve městě.

Kromě toho mají moderní elektrokoloběžky také aplikace, které pomáhají k jejich zabezpečení. Například zmiňovaný model AERIUM S350 Ultra disponuje aplikací, skrze kterou můžete svou elektrokoloběžku zamknout nebo nastavit požadovaný jízdní režim.

S elektrokoloběžkou do zahraničí?

Chcete na elektrokoloběžce prozkoumávat také zahraničí? Vaší fantazii se meze nekladou. Avšak předtím, než někam vyrazíte, je důležité zjistit si pravidla a předpisy týkající se využívání elektrokoloběžek v dané zemi. Každá země může mít odlišné požadavky ohledně registračních povinností, nošení ochranných pomůcek, minimálního věku řidiče nebo i řidičského oprávnění. Informovanost před cestou vám pomůže vyhnout se potenciálním problémům a užít si bezstarostnou jízdu po cizích městech.

Je tedy vidět, že elektrokoloběžky nabízejí nejen efektivní a ekologickou variantu dopravy, ale také zábavný a svobodný způsob, jak objevovat svět kolem nás. Při výběru svého modelu je důležité uvědomit si své individuální potřeby a preference. Pokud máte ale jakékoliv nejasnosti, nemusíte se bát – odborné poradenství e-shopu Vzdušín.cz je vám plně k dispozici!

zdroj: placená inzerce

Napsat komentář