TIP: Elektrokoloběžka Navee N65 ujede až 65 km

Skládací elektrokoloběžka Navee N65 zaujme designem i parametry. Prodává se za 13 150,54 Kč s dodáním z evropského skladu.

Elektrická koloběžka Navee N65 nabízí dvouúrovňovou regulaci rychlosti na 25 km/h a 15 km/h, kterou lze nastavit pomocí tlačítka a zobrazit na LED displeji. Jezdec si tak snadno a přehledně může nastavit svůj oblíbený režim.

O pohon elektrokoloběžky se stará vysoce kvalitní 500W bezkartáčový motor. Poskytuje stabilní a silný výkon, který umožňuje elektrokoloběžce stoupat až do 25% sklonu. Styk s vozovkou zajišťují 10″ pneumatiky s dezénem pro terénní jízdu. Lépe drží na silnici a jsou odolné proti propíchnutí. Elektřinu dodává 48V/12,5Ah li-ion baterie pro dojezd až 65 km.

Díky široké protiskluzové plošině z hořčíkové slitiny je koloběžka pevnější a stabilnější. Vysokopevnostní přispívá k nosnosti až 120 kg. Koloběžka je skládací na dvou místech, takže je snadno přenosná a uskladnitelná.

K dispozici je i chytrá aplikace Go Navee, která nabízí po připojení k N65 přes BT statistiky jízdy v reálném čase a podporuje nastavení tempomatu, autokontrolu stroje atd. O osvětlení se stará přední a zadní LED světlomet. Elektrokoloběžka Navee N65 váží 23,5 kg.

Cena elektrokoloběžky Navee N65 na e-shopu TomTop je aktuálně 13 150,54 Kč (po zadání kódu HCZDT) s dodáním zdarma z evropského skladu.

zdroj: placená inzerce

Napsat komentář