TIP: Elektrokoloběžka Gogobest V1 pro děti i s příslušenstvím

Malá levná elektrokoloběžka Gogobest V1 zaujme cenou a příslušenstvím. Je určena především pro menší děti.

Robustní konstrukce elektrické z hliníkové slitiny zajišťuje elektrické koloběžce Gogobest V1 odolnost a spolehlivost. Vestavěná lithiová baterie 2AH s dlouhou životností zajistí dětem spoustu zábavy.

Protiskluzová rukojeť pro pohodlné a bezpečné držení zajišťuje, že děti budou mít stroj vždy pevně v rukou. Doporučená výška uživatelů je 100-160 cm, max. zatížení 50 kg. Elektrokoloběžka se rychle a snadno skládá, je hned připravená pro přepravu.

Elektrokoloběžka Gogobest V1 se dodává s párem chráničů kolen, loktů a zápěstí pro dobrou ochranu. Jde tak o perfektní dárek pro děti, které jezdí na koloběžkách po okolí s kamarády. Aktuálně je na e-shopu TomTop.com k dispozici za cenu od €59,98 (69% sleva). Dodává se z evropského skladu.

zdroj: placená inzerce

13 Comments on “TIP: Elektrokoloběžka Gogobest V1 pro děti i s příslušenstvím”

 1. Odpurci EV se porad odvolavaji na uspesnost spalovaku v minulosti a nechapou co se na nas vali z Ciny. Invaze modernich BEV proti kterym spalovak nema nejmensi sanci.
  Je to podobna situace kdy mlady analytik radi generalovi ktery ma obrovskou armadu kavalerie aby prezbrojil na obrnena vozidla a tanky, protoze protivnik je ma uz ve vyzbroji a pripravuje napadeni. A general mu rika, ze tomu nerozumi a ze se svou kavalerii vzdy vsechny porazil. V obou pripadech je vysledek jasny. Nekomu to zrejme porad nedochazi.

     1. začal som čítať knihu „moc (v zmysle sila)faktov“ od hans rosling.
      rozoberá ako priveľká väčšina ľidíé naprieč vzdelaním, národnosťou, majetkom, …. nedokáže prekonať hlúpe názory.
      a nemá vedomosti o skutočnom svete. hoaxy sú vlastne celkom fajn oproti názorom vzdelaných ľudí.

   1. U sodikovych baterii se uvadi az 120Wh/kg a u LFP se uvadi az 200Wh/kg.
    Citat z jednoho clanku o Na-ionod CATL:
    The company said at the time that the energy density of the first-generation sodium-ion battery was slightly lower than that of the current lithium iron phosphate (LFP) battery.
    Ale udajne je perspektiva take smerem 200Wh/kg. Zatim to asi jeste nemaji.

Napsat komentář