Tesla propojuje Powerwall a solární panely v nové aplikaci

Tesla nedávno vypustila novou verzi své aplikace a webu „My Tesla“ určené pro všechny majitele vozů této značky. Nově v ní integrovala také domácí úložiště Powerwall 2 a solární elektrárny.

Díky nové verzi mobilní/webové aplikace My Tesla máte pod palcem nejen své auto, ale i celou domácnost
foto: Tesla

Nová verze aplikace Tesla a webu umožňuje majitelům domácí solární elektrárny a úložiště Tesla Powerwall 2 monitorovat toky energií. Uživatelé vidí kolik vyrábí elektrárna, kolik je uloženo v baterii, případně kolik přitéká ze sítě.

Jak trefně podotýká Fred Lambert z magazínu Electrek.co, nová aplikace ještě více zvýrazňuje novou misi společnosti Tesla Motors. Ta se v nedávné minulosti změnila z „uspíšení nástupu udržitelné dopravy“ na „uspíšení nástupu udržitelné energetiky“.

Tesla přestává být pouze automobilkou a stává se energetickou společností. Nabízí solární tašky a solární panely pro výrobu elektřiny, domácí i průmyslové baterie pro její skladování a nakonec auta pro její spotřebu.

9 komentářů u “Tesla propojuje Powerwall a solární panely v nové aplikaci”

 1. Pro všechny, kdo se zajímají o robotická auta:
  Začíná

  Pro všechny, kdo se zajímají o robotická auta:
  Začíná největší test autonomních vozidel v historii. Ve městě Phoenix v Arizoně bude celkem 600 robotických minivanů Chrysler Pacifica vozit v běžném provozu občany do práce, do školy nebo kam budou chtít.

  zive.cz/bleskovky/chcete-autonomni-auto-googlu-prestehujte-se-do-arizony-prave-tam-zacina-nejvetsi-verejny-test-historie/sc-4-a-187351/default.aspx

  macrumors.com/2017/04/25/waymo-self-driving-program-phoenix/

 2. Tesla řeší vše co je spojeno s budoucností co
  Tesla řeší vše co je spojeno s budoucností co nejčistší dopravy i bydlení.Boří všechny výmluvy mnohých renomovaných výrobců aut i politiků,kteří pochybují o solární energii.
  Tesla je ikonou budoucnosti dopravy i bydlení!
  Moc jím fandím!!!

Napsat komentář