Tesla Model 3 jako malý crossover

Jan Horčík - 02 Červen 2015

Před dvěma týdnu se tu objevil poměrně realistický návrh podoby levného elektromobilu Tesla Model 3. Dnes přinášíme další, tentokrát z dílny německé firmy EasyCharge.me.auto elektromobily Tesla Model 3 levné elektroauto EasyCharge.me

Nový návrh levného elektromobilu Tesla Model 3 považují někteří za dosud nejrealističtější. My si to nemyslíme.
foto: EasyCharge.me

Návrháři z EasyCharge.me, německé společnosti spadající pod nabízející řešení nabíjecí infrastruktury pro elektromobily, si levný elektromobil Tesla Model 3 představují jako malý crossover.

Jeho nejzajímavější vlastností by nakonec mohly být zadní dveře s panty vzadu a absence B sloupku. Tzv. "sebevražedné dveře" byly dlouhá léta opomíjeny z důvodu údajně nedostatečné bezpečnosti.

Jenže dnes už jsou tyto problémy vyřešeny a možnost vynechat B sloupek dává designérům a konstruktérům zcela nové možnosti. O tom se můžeme přesvědčit například také u elektromobilu BMW i3.

Jinak nic výrazně radikálního nebo zajímavého nový render nepřináší. Snad jen, že nám to prostě jako nové auto značky Tesla tentokrát moc "neštymuje". Až moc nám připomíná 90. léta a až na zajímavě řešené dveře je celkově nevýrazný.

Zajímavé nicméně je všimnout si, jak moc se značka Tesla stala i pro ostatní firmy prostředkem ke zviditelnění.

Zpět na HybridPřidat komentář

Uz zase ?

---

heros

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Takto isto nie. Treba sa vyhrať s aerodynamickým odporom, teda je potrebné odtrhnúť sa od "klasického tvaru" karosérie a posunúť sa ďalej. Jednoduché a efektívne šetrenie energie.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jen si říkám, že při vyšších rychlostech při náhodném otevření protichůdných zadních dveří proud vzduch ty dveře okamžitě vytrhne z pantů ;)

No, až budete někomu chtít utéct z jedoucího auta, tak alespoň bude dost místa. :D

---

Renault Kangoo II, kat.N1, 22kWh, výkon 44kW, r.v.2012, jen 1-f 3,6kW

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Model ≡ má být někde v kategorii BMW řady 3. Ale BMW řady 3 je hezké, Model S je super, takže jediný důvod, proč by Model ≡ byl takhle hnusný je, aby nekanibalizoval prodeje Modelu S.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Neeeeeee

Obrázek uživatele Aas

Render? Mne to skor pripomina skycu.
Navyse Model ≡ by mal podla Elona priniest "more distictive style" od coho si mnohi slubuju odvazny konstruktersky pocin. A ja tiez. :-)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil