Dacia Bigster mild hybrid G-140 s LPG přímo z výroby už lze objednávat
Nejnovější model Dacia Bigster mild hybrid G-140 je možné od 3. června objednat v české dealerské síti Dacia od 552 000 Kč.
Elektromobily, hybridy, Tesla, Volkswagen, Škoda, auto, vytápění
Nejnovější model Dacia Bigster mild hybrid G-140 je možné od 3. června objednat v české dealerské síti Dacia od 552 000 Kč.
Letos již bylo registrováno více nových aut na LPG než za stejné období roku 2022, který byl zatím rekordní. Nepolevuje ani zájem o dodatečné přestavby na LPG.
Pohon na zkapalněný ropný plyn (LPG) se nadále těší poměrně velkému zájmu. Nových vozidel bylo za první pololetí registrováno srovnatelné množství jako ve stejné době loni.
Toyota uvádí nový vůz „JPN Taxi“. Nový model se v těchto dnech začal nabízet u prodejců vozů Toyota a Toyopet po celém Japonsku.
Nová Kia Picanto měla premiéru na letošním autosalonu v Ženevě. Právě nyní přichází toto malé auto v České republice do prodeje a chce soupeřit s takovými jako je Fiat Panda či připravovaná malá Škodovka. Kia pro jistotu uvede v Evropě také model Picanto Bi-Fuel na LPG.