Šéf Cadillacu: plug-in hybrid od každého modelu

Johan de Nysschen, šéf americké značky Cadillac, na autosalonu ve Washingtonu k překvapení všech ohlásil, že každý model Cadillacu bude mít svou plug-in hybridní verzi. De Nysschen dříve pracoval v Audi, které aktuálně ohlásilo to stejné.

Johan de Nysschen, šéf americké značky Cadillac
foto: Cadillac

Ještě když Johan de Nysschen pracoval v , prohlásil o , že je to „auto pro idioty“. Navíc o masivní elektrifikaci vozidel tvrdil, že by mohla způsobit problémy v rozvodné síti. A daly by se najít další a další „zajímavé“ citáty.

Před třemi lety přešel de Nysschen do , kde pracoval dva roky. Od poloviny roku 2014 je výkonným vice prezidentem a prezidentem značky Cadillac. Vskutku krkolomná kariéra, kterou korunuje právě aktuální vystoupení na autsalonu ve Washingtonu.

De Nysschen tam řekl, že zkušenosti které automobilka GM získala právě díky Voltu a elektromobilu Spark EV bude „aplikována napříč celým portfoliem naší značky“, myšleno Cadillacu.

Přitom to ale byl právě Johan de Nysschen, který zatím jediný plug-in hybrid této značky, Cadillac ELR, tak trochu „zařízl“. Zvýšil jeho cenu a prohlašuje o něm, že jde o auto určené pro úzkou skupinu zájemců.

9 komentářů u “Šéf Cadillacu: plug-in hybrid od každého modelu”

      1. No ale je zajímavé, že ho
        No ale je zajímavé, že ho zase někde přijmou. A nejsou to nějaké okrajové firmy. Stát se to 1-2x řadovému občanovi, tak je na úřadě. 🙂 No ale je zajímavé, jak tohoto pána sledujete. Řekl bych, že na něj máte, vzhledem k jeho názorům, nějakou supervizi ohledně jeho počínání v oboru. 🙂

Napsat komentář