Proč je Tesla Model 3 nejbezpečnější auto na světě? Názorné video

YouTuber Cameron aktuálně publikoval 18minutové video, ve kterém názorně vysvětluje, proč je elektromobil Tesla Model 3 nejbezpečnějším autem dneška.

Ačkoliv značky jako Volvo nebo Mercedes navrhují auta už desítky let a bezpečnost posádky je pro ně imperativem, stejně nemají na auta společnosti, která je vyrábí ani ne deset let.
foto: The Tech of Tech

Že elektromobily značky Tesla se umistňují na předních pozicích testů bezpečnosti se ví už dlouho. Dovršením této tradice je aktuálně Tesla Model 3, který skvěle ilustruje výhody elektromobilů také v oblasti bezpečnosti provozu.

Video je celé v angličtině. Cameron podrobně vysvětluje, které konstrukční prvky způsobují, že Model 3 je dnes nejbezpečnějším autem, a také ho letmo srovnává s ostatními značkami.

vlastní

8 komentářů u “Proč je Tesla Model 3 nejbezpečnější auto na světě? Názorné video”

        1. Ehm, vidim ze slovo implikace ti asi nic nerika. To ze u nas
          Ehm, vidim ze slovo implikace ti asi nic nerika. To ze u nas jezdi 15 let stare vraky neznamena ze pri vyberu toho vraku lidi nezhohlednuji bezpecnost. Kazdy nema penize na nebezpecnejsi auto na svete, nicmene to neznamena ze parametr “bezpecnost” nehraje pri vyberu vozu zasadni roli.

Napsat komentář