PG-Bikes: elektrokola, která obdivuje i Orlando Bloom

, která si dnes můžetě běžně koupit v obchodě jsou více či méně všechna podobná. V západní Evropě a USA se ale pomalu začíná šířit módní hnutí Urban Biking, městká kola šitá na míru svému majiteli. Jednou z těchto značek je také PG-Bikes původem z , která nově distribuuje svá i v ČR. foto: ekolo.cz

PG-Bikes staví běžná i elektrokola do města – tzv. urban bikes, na zcela individualiním designu.

„Elektromobilita je sexy“. Tak zní mantra Manu Ostnera, spolumajitele a šéfa PG-Bikes. A přesně podle toho vypadají i samotná kola a jejich propagace. Kola od PG-Bikes jsou natolik jedinečná, že zaujala i herce Orlando Blooma. Slovo dalo slovo a právě on se stal reklamní tváří značky.

elektrokolo PG-Bikes Orlando Bloom
foto: PG-Bikes.com

Pokud jde o doplňky a customizaci, je filosofie značky PG Bikes podobná jako u ikonické a kultovní značky . Zákazníci mají k dispozici několik set doplňků a náhradních dílů, ze kterých si svého dvoukolého miláčka mohou sestavit.

Sídlo firmy je v německé Regensburgu. Kromě toho, že zde sídlí management, se zde také provádí poslední krok v rámci výrobního procesu. Na ploše 300 m2 je neustále skladem 350 různých dílů.

Ručně vyráběné rámy jsou zhotovovány ve vlastním výrobním závodě v Bosně. Podléhají přísným kvalitativním kontrolám během celého výrobního procesu. Všechny modely BlackBlock jsou vybaveny silnými, bezpečnými a vysoce efektivními motory od společnosti CleanMobile z Mnichova.

elektrokolo PG-Bikes Orlando Bloom
foto: PG-Bikes.com

V se právě v těchto týdnech rozjíždí distribuce strojů od PG-Bikes. Stará se o ni spol. First Funds s.r.o., jednatelem je Karel Pařenica. Adresa firmy je Na Zábradlí 1, Praha.

Vybraný kus z kolekce PG-Bikes si můžete prohlédnout v prodejně v poblíž stanice Vltavská. Jeden model by měl být také k vypůjčení v iLikeEbike.com na pražské Malé straně v ulici Vlašská 15.

Redakce Hybrid.cz má přislíben k testování jeden model z dílny PG-Bikes. Podrobnosti přineseme brzy!

Napsat komentář