Nenechte si ujít: Týden pražské elektromobility

Jan Horčík - 22 Duben 2010

S akcemi obsahujícími slovo „elektromobilita“ v názvu se roztrhl pytel. Dnes startující Týden pražské elektromobility byste si však rozhodně neměli nechat ujít. Především výstava, která mapuje téměř dokonale český trh s elektrokoly, elektroskútry, elektrickými motorkami a dalšími zajímavostmi, je velice povedená a nasadila laťku hodně vysoko. Tesla Roadster 2010

Tesla Roadster 2010 Tesla Roadster 2010 Tesla Roadster 2010

Hlavní expozice v Centru energetického poradenství PRE, Jungmanova 28, Praha 1, potrvá až do 30. května. Ale pospěšte, dokud je v plné parádě. Můžete si tam zblízka prohlédnout elektrokola od CityBikes nebo Ekolo.cz, elektrické skútry Akumoto, elektromobil Tesla Roadster nebo elektrické enduro Quantya.

Zítra od druhé do šesté hodiny odpolední bude probíhat doprovodná akce také na Václavském náměstí. Elektrická motorka Quantya EVO se dostane do rukou profesionálních kaskadérů, kteří předvedou ty nejlepší kousky. Stunt show začíná od 14.00 do 18.00 hod.

V dalších dnech až do 30. dubna 2010 budou probíhat po celé Praze také další související akce, podrobnosti najdete v našem kalendáři.

Pozornost si zaslouží především sobotní (24.4.) setkání uživatelů elektrických kol, motorek a aut, které má být největší v České republice. Proběhne v Praze na Strahově, následovat bude exhibiční jízda Prahou pod záštitou Týdne elektromobility.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station